• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Vivaldi goes mobile
    Be the first to try Vivaldi on Android! Announcing the launch of Vivaldi Beta – a fully-featured browser available now on Google Play.

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Zřejmě problém beta verze. Ale projevuje se jen u části uživatelů. Viz https://forum.vivaldi.net/topic/40015/sync-theme-etc
    KEL
    KEL --- ---
    Počítám, že to že tam nefunguje sync je díky té betě. Nebo?
    KEL
    KEL --- ---
    konečně!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Vivaldi Beta na Google Play :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Rušim poplach, sem debil, byl to malware.
    SUK
    SUK --- ---
    SALVATOR: Presun jen profil. Reinstalace jako takova nic nevyresi, protoze nahradi to samy tim samym :) Teda, pokud to nemas jako portable verzi. Profil najdes nekde v home directory, na linuxu myslim primo v ~/.vivaldi (nebo ~/.config/vivaldi, nejsem si uplne jist) a na widlich to bude neco jako [home]/AppData/Local nebo Roaming

    Profil muzes s klidem smazat, popripade zalohovat, mas-li tam neco pro tebe duleziteho.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, sakra. Dík všem, asi zkusím přeinstalovat. Nic lepšího mě nenapadá.
    ADITU
    ADITU --- ---
    SALVATOR: na linuxové verzi nic takového nepozoruji.
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    SALVATOR: taky jsem si ničeho nevšiml. takový věci se děly třeba dva roky zpátky, ale od tý doby mám pocit, že vivaldi je teď dost stabilní a funkční
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALVATOR: Niceho takovyho jsem si nevsim. Komp se mi zacuka jen kdyz mam otevreny svoje Vivaldi s neumerne velkym mnozstim otevrenejch tabu a zaroven chrome, kterej je na tom podobne :)

    Ale ja mam dost zastaralej stroj, takze mi to neprijde tak divny.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SALVATOR: Jsem cca týden po čisté instalaci (Vivaldi v2.7.1628.28) a prohlížeč funguje bez problémů.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ahoj všem. Začal sem poslední dny pozorovat divný chování Vivaldi. Pomalu načítá, když otevřu najednou víc novejch záložek, občas k tomu na chvilku zamrzne záložka právě aktivní, ale vypadá to, jako by na to pomáhalo otevřít správce úloh, což mi přijde sakra divný. Neděje se to i někomu jinýmu?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Take it or leave it: Notifications in Vivaldi
    Love them or hate them, regular notifications need to be managed. And what better (or easier) way than to do that in your browser? Let’s take a look.

    ADITU
    ADITU --- ---
    Ha, přišel další update (2.5.1525.46 (Stable channel) (64bitové), Linux) a WhatsApp je zpátky - bez jakékoli akce na mojí straně (nedostala jsem se k tomu) :) plus pár dní mi tam ten update visel, tak to pro ostatní možná nebude až taková novinka...
    LUDO
    LUDO --- ---
    novy Vivaldi a WhatsApp - staci zmenit UserAgent

    napr. https://chrome.google.com/webstore/detail/custom-useragent-string/lejiafennghcpgmbpiodgofeklkpahoe

    Pre web.whatsapp.com vyplnit napr. "Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/60.0.3112.90 Safari/537.36"
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Já nepoužívám WhatsApp vůbec :D
    ADITU
    ADITU --- ---
    KEL: úplně se mi to nedaří zprovoznit, podívám se na to později. díky za tip.
    KEL
    KEL --- ---
    ADITU
    ADITU --- ---
    KEVIN00: jako není problém si otevřít okno jiného prohlížeče, ale přijde mi to škoda. na fórum se podívám, jak se to bude vyvíjet :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam