• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    LUDO
    LUDO --- ---
    SALVATOR: sex.com :D
    LUDO
    LUDO --- ---
    SALVATOR: URL je "https://www.youtube.com/results?search_query=%s"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Mám to správně. A nic.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALVATOR:
    způsob odeslání dat
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    THESTOUPA: Hm, zkontroluju to. Btw ta POST metoda je vlastně co?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SALVATOR: netusim, zkusil jsem to nastavit podle toho navodu a funguje mi to bez problemu. Mas tam spravne zkopirovany ten odkaz?

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ahoj, potřeboval bych poradit. Ve Vivaldi jsou dva druhy vyhledávání - defaultní, podle nastavenýho vyhledávače, ale ten jde změnit tak, že se před vyhledávanej řetezec umístí písmeno, nastavený pro danej vyhledávač. Když mám jako defaultní Google, ale chci něco vyhledat pomocí DuckDuckGo, stačí napsat "d něco". Chtěl sem si to nastavit pro YouTube, jinak řečeno, udělal sem tyhle kroky: https://forum.vivaldi.net/.../29569/youtube-as-search-engine-shortcut-in-address-bar-y-search-term/3 ale nepomáhá to. Místo vyhledávání mi to otevře homepage YouTube, bez ohledu na vyhledávanej řetězec. Netuší někdo, co kde může bejt špatně?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Sick of Chrome on Android? Vivaldi has released a new customizable alternative
    Vivaldi has released a new browser for Android, packed with features that it hopes will lure users away from Chrome.

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Vivaldi goes mobile
    Be the first to try Vivaldi on Android! Announcing the launch of Vivaldi Beta – a fully-featured browser available now on Google Play.

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Zřejmě problém beta verze. Ale projevuje se jen u části uživatelů. Viz https://forum.vivaldi.net/topic/40015/sync-theme-etc
    KEL
    KEL --- ---
    Počítám, že to že tam nefunguje sync je díky té betě. Nebo?
    KEL
    KEL --- ---
    konečně!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Vivaldi Beta na Google Play :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Rušim poplach, sem debil, byl to malware.
    SUK
    SUK --- ---
    SALVATOR: Presun jen profil. Reinstalace jako takova nic nevyresi, protoze nahradi to samy tim samym :) Teda, pokud to nemas jako portable verzi. Profil najdes nekde v home directory, na linuxu myslim primo v ~/.vivaldi (nebo ~/.config/vivaldi, nejsem si uplne jist) a na widlich to bude neco jako [home]/AppData/Local nebo Roaming

    Profil muzes s klidem smazat, popripade zalohovat, mas-li tam neco pro tebe duleziteho.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, sakra. Dík všem, asi zkusím přeinstalovat. Nic lepšího mě nenapadá.
    ADITU
    ADITU --- ---
    SALVATOR: na linuxové verzi nic takového nepozoruji.
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    SALVATOR: taky jsem si ničeho nevšiml. takový věci se děly třeba dva roky zpátky, ale od tý doby mám pocit, že vivaldi je teď dost stabilní a funkční
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALVATOR: Niceho takovyho jsem si nevsim. Komp se mi zacuka jen kdyz mam otevreny svoje Vivaldi s neumerne velkym mnozstim otevrenejch tabu a zaroven chrome, kterej je na tom podobne :)

    Ale ja mam dost zastaralej stroj, takze mi to neprijde tak divny.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SALVATOR: Jsem cca týden po čisté instalaci (Vivaldi v2.7.1628.28) a prohlížeč funguje bez problémů.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ahoj všem. Začal sem poslední dny pozorovat divný chování Vivaldi. Pomalu načítá, když otevřu najednou víc novejch záložek, občas k tomu na chvilku zamrzne záložka právě aktivní, ale vypadá to, jako by na to pomáhalo otevřít správce úloh, což mi přijde sakra divný. Neděje se to i někomu jinýmu?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Take it or leave it: Notifications in Vivaldi
    Love them or hate them, regular notifications need to be managed. And what better (or easier) way than to do that in your browser? Let’s take a look.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam