• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEVIN00Vivaldi
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Ve Win tento problém nepozoruji.
    KEL
    KEL --- ---
    Začalo se mi poseldní dobou sekat YT. Na OS Hight Sierra. Někdo stejný problém?
    ALATIR
    ALATIR --- ---
    SIRIEN: Já čas od času. Ale hlavně proto, že si nepamatuju klávesové zkratky pro Settings a Extensions, tak to lovím v menu. Jinak pokud můžu, tak používám sidebar.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FRK_R23: TLDR odpověď i s řešením. Bližší vysvětlení by asi nebylo tak složitý, ale jen to rozepíšu, tak se mi z tý demence zvedá tlak a já se cítim moc mladě než abych si přivodil mrtvici.


    Jinak teda to co v 2.9 provedli s picture in picture... si du asi stěžovat na fórum ať to vrátěj zpátky :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SIRIEN:
    Ja naposledy v Operovem menu hledal jak si vynutit urcitou jazykovou sadu pro stranku... ...ale tuto moznost jsem nenasel :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SIRIEN: Asi se zeptam blbe, ale co presne ma nikym nevolena elita uredniku brusele spolecnyho s cookies?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KEVIN00: ...on někdo používá menu? Sem myslel, že existuje jen z povinnosti (a protože pár věcí co člověk potřebuje jednou za rok nejde hodit nikam moc jinam)

    Jinak jako globální nastavení stránek hezký, ale integrovaný "go fuck the EU with your bloody cookies" tam furt nevidim :(
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Vivaldi 2.9: Adding more to the Vivaldi Menu
    Significant improvements in the Vivaldi Menu, global default settings for notifications, improved performance – all this and more in the latest desktop version of Vivaldi.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LUDO: :D ajo :O
    LUDO
    LUDO --- ---
    SALVATOR: sex.com :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LUDO: Sakra, to by to tam muselo bejt nejdřív vidět. Dík.
    LUDO
    LUDO --- ---
    SALVATOR: URL je "https://www.youtube.com/results?search_query=%s"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Mám to správně. A nic.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALVATOR:
    způsob odeslání dat
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    THESTOUPA: Hm, zkontroluju to. Btw ta POST metoda je vlastně co?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SALVATOR: netusim, zkusil jsem to nastavit podle toho navodu a funguje mi to bez problemu. Mas tam spravne zkopirovany ten odkaz?

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ahoj, potřeboval bych poradit. Ve Vivaldi jsou dva druhy vyhledávání - defaultní, podle nastavenýho vyhledávače, ale ten jde změnit tak, že se před vyhledávanej řetezec umístí písmeno, nastavený pro danej vyhledávač. Když mám jako defaultní Google, ale chci něco vyhledat pomocí DuckDuckGo, stačí napsat "d něco". Chtěl sem si to nastavit pro YouTube, jinak řečeno, udělal sem tyhle kroky: https://forum.vivaldi.net/.../29569/youtube-as-search-engine-shortcut-in-address-bar-y-search-term/3 ale nepomáhá to. Místo vyhledávání mi to otevře homepage YouTube, bez ohledu na vyhledávanej řetězec. Netuší někdo, co kde může bejt špatně?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Sick of Chrome on Android? Vivaldi has released a new customizable alternative
    Vivaldi has released a new browser for Android, packed with features that it hopes will lure users away from Chrome.

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Vivaldi goes mobile
    Be the first to try Vivaldi on Android! Announcing the launch of Vivaldi Beta – a fully-featured browser available now on Google Play.

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEL: Zřejmě problém beta verze. Ale projevuje se jen u části uživatelů. Viz https://forum.vivaldi.net/topic/40015/sync-theme-etc
    KEL
    KEL --- ---
    Počítám, že to že tam nefunguje sync je díky té betě. Nebo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam