• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: to nevim, ale u me se to rozsypanym cajem (a azbukou) jen hemzi.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: nemaji ale asiati vetsinou vlastni servery?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: kdepak asiati :)
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: v minulé hře, Lords Mobile, jsme se všichni z US a EU divili proč jsou ti asijci vždycky tak hned silný a mají evidentně strašně moc peněz na ty hry. A zjstili jsme, že po Asii jsou servery kde prodávají ty různé kupony za které se kupuje ingame currency za jasně menší ceny. Takže pokud měli prachy, dostali za ně podstatně více jak my ostatní :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    nejlepsi od nas ze serveru. Evidentne se mu ta flamestrike a thug docela vyplaci :)

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: za ty knoty mi přijde lepší pořídit jednu FS než 10 svitků. S Elite shardama mám špatnou zkušenost takže bych asi bral raději 30 svitků jak za knoty tak za růže.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja zatim nekupuju nic a uvidim, co na konci
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: FS nemám ani jednu...zatím hromadím a čekám, ale štve mě to...event asi není špatnej ale odměny se mi nehoděj :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: já plánuju FS a za zbytek knotů svitky, za růže doufám vyjde withered Armor, tam bych byl ochoten možná i ten malej love letter přikoupit, když ne tak Elite Heroes a za zbytek svitky. Asi.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    In he blessing bag event , instead of spamming the bags just hold down the button , it will go through them quickly ... just realised this today :P hope this helps ! - nevedel jsem a klikal jsem jak blb :-)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: to je peklo...hodne jsem uvazoval o VIP3 kvuli summonu, ale co pridali 10spinu za 8coinu i pro F2P tak na to seru :-)))

    Co kupuje za ty CNY itemy ?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Za normální svitky, proč ne. Jen mě vyděsilo že achievement pokračuje...

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Na redditu někdo přepočítával VIP na koruny :)
    SITH
    SITH --- ---
    Proč ne :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak jasny, ze si pockam na konec eventu. Par ctyrek by mi za horuse asi stalo :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    taky muzes kupovat obyc svitky, z toho sem tam nejaka trojka je
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: ctyrky nerozkladej, to je blbost. proste kupuj trojky v shopu, toc event, sbirej srdicka a uvidis. kdyz to nevyjde tak je to ve vysledku jedna kopie ze 7 a ty altar body ti nikam neutecou
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    kdyz rozlozim i vsechny ctyrky co mi prijdou, tak i horus bude :)
    SITH
    SITH --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    Já mám teď a3 vesu, dodělám si 9* HS a pak pojedu tu valkyru. Fskt se vyplatí focus na jednoho a zbytek pálit
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: me bavi vyhravat a faktem je ze jeden 10 * hrdina je uz ted silnejsi nez vsichni ostatni co mam dohromady, krome Aspena teda :D kombinuju tim co si volim ze stavim za hrdiny, ne ze stavim kazdou sracku a pak se z toho snazim uplest bič
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam