• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    nejlepsi od nas ze serveru. Evidentne se mu ta flamestrike a thug docela vyplaci :)

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: za ty knoty mi přijde lepší pořídit jednu FS než 10 svitků. S Elite shardama mám špatnou zkušenost takže bych asi bral raději 30 svitků jak za knoty tak za růže.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja zatim nekupuju nic a uvidim, co na konci
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: FS nemám ani jednu...zatím hromadím a čekám, ale štve mě to...event asi není špatnej ale odměny se mi nehoděj :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: já plánuju FS a za zbytek knotů svitky, za růže doufám vyjde withered Armor, tam bych byl ochoten možná i ten malej love letter přikoupit, když ne tak Elite Heroes a za zbytek svitky. Asi.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    In he blessing bag event , instead of spamming the bags just hold down the button , it will go through them quickly ... just realised this today :P hope this helps ! - nevedel jsem a klikal jsem jak blb :-)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: to je peklo...hodne jsem uvazoval o VIP3 kvuli summonu, ale co pridali 10spinu za 8coinu i pro F2P tak na to seru :-)))

    Co kupuje za ty CNY itemy ?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Za normální svitky, proč ne. Jen mě vyděsilo že achievement pokračuje...

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Na redditu někdo přepočítával VIP na koruny :)
    SITH
    SITH --- ---
    Proč ne :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak jasny, ze si pockam na konec eventu. Par ctyrek by mi za horuse asi stalo :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    taky muzes kupovat obyc svitky, z toho sem tam nejaka trojka je
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: ctyrky nerozkladej, to je blbost. proste kupuj trojky v shopu, toc event, sbirej srdicka a uvidis. kdyz to nevyjde tak je to ve vysledku jedna kopie ze 7 a ty altar body ti nikam neutecou
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    kdyz rozlozim i vsechny ctyrky co mi prijdou, tak i horus bude :)
    SITH
    SITH --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    Já mám teď a3 vesu, dodělám si 9* HS a pak pojedu tu valkyru. Fskt se vyplatí focus na jednoho a zbytek pálit
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: me bavi vyhravat a faktem je ze jeden 10 * hrdina je uz ted silnejsi nez vsichni ostatni co mam dohromady, krome Aspena teda :D kombinuju tim co si volim ze stavim za hrdiny, ne ze stavim kazdou sracku a pak se z toho snazim uplest bič
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: me by to vylozene na jednoho hrdinu nebavilo. Bavi me kombinovat :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: jako nebudu to setrit kdyz vim ze to stavet nebudu. postavit E3 hrdinu je na nekolik mesicu casu, takze vsechny ty subpar hrdiny proste palim - a cim driv se posunu nahoru, tim rychleji progresuju (aspen, seal, BS, raid), hrdinove co sedej v batohu me nikam neposunou. Jediny co me ted trapi je ze mam jednoho skerei v batohu a ted je mozny koupit ten skin, jako neplanoval jsem ho stavet, ale je to potencialne silnej cervenej hrdina. Ale driv bych rad KBcko takze mi v batohu prave bude i se skinem smrdet tuze dlouho...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: se s tim koukam neseres a palis vsechno :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam