• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: Tak tenhle "návod" platil v podstatě i dřív, akorát se tam vic unequipovalo i behem farmeni. Hlavne to nikoho moc nebavi tim jak je to obden. Ja treba jedu posledni cca 2mesice kombo e3 valk a e3 vesa s deerem a malokdy skoncim driv jak ve 12ce. Uvidime zitra.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Jinak na redditu pisou tohle:

    Step 1: Unequip all heroes (Stage 1 enemy power is calculated by your 6 strongest heroes at the time of opening brave trial)

    Step 2: Open Brave Trial
    Step 3: Equip your strongest hero

    Step 4: Use that hero solo vs each stage, equip deer pet.(Next stage enemy power is calculated by your team power in the last battle)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jo, to nezni zle.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    a taky HW za 60k ci kolik tusim bylo nekde v tom videu, podle me je to rozhodne lepsi
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    jako ukazovali ze za 100k je tam aspen, to je podle me lepsi nez ty sracky co tam byly predtim (i kdyz 100k je hodne, ja to snad dva mesice + neutracim a mam jen 45k). Jediny k cemu to bylo dobry tak monster mats, imho.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: kdyby meli male zisky, nerusili by reklamu. Spis chtej jeste vic podojit velryby :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: připadá mi, že zavádějí nějaké podivné marketingové změny. asi dostali z vedení befel, že jsou malé zisky :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: to, za cos mohl utratit v shopu, jen si nemuzes vybrat :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: ok mám tak 80000 tak jsem zvědavý co mi padne
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak to jsem posral, nevsiml jsem si ze to planujou nasadit a sedim na 100k tech badgu, mel jsem to napred vymenit :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: horsi, nez predtim. Zrusili shop a misto toho se ti nabizej nahodne vybrany polozky. Predtim jsem to pouzival hlavne kdyz jsem potreboval 4* konkretni frakce, takze za me k hovnu.

    Vubec jsou ty zmeny naky podivny. Misto aby zvysili prisun zradla, tak pridaj par penez, kterych maj pokrocili hraci miliardy? Nevim...
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Co ten novej brave trial? Otevre se mi az zítra
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    397 svitku a ani jeden slusnej hrdina. Ach jo :)
    na druhym acc budu setrit...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja se rozhodoval jestli 8 PO nebo hrdinu, jako kazdej mesic, ze, a nakonec jsem zjistil ze mi strejda RNG nedal ani tech 2300...
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Zatim 70 svitků a ani jedna 5 celkem bída a na Vesu mi chybí 13 tech ořechů či co to je ☹️
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno ja planoval setrit, ale hodili mi klacek do sprusli :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DEFILA: pokud cestou k ni nedoslo k obetovani Valkyrie tak pohoda !
    AVATAR: 7s jsem nevidel skoro mesic, 6s mam asi 20 v zasobe. S cim prijdou si hlavu nelamu. Posledni dobou jedu jen 100 svitku, PO jen jeden pruchod apod...neresim, moc me to neba :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja mam zas dilema. Tenhle hs event je jak delanej pro me. Mam 360 svitku, takze bych se mel s trochou stesti dostat az k horovi. Jenze za mesic bude to vyroci a kdovi s cim prijdou :)

    Jinak k tomu stesti... na jednom acc jsem uz tri mesice nevidel 7* (a to uz jsem protocil 3k gemu minulej po event), a 6* jeden. Zacina me to docela desit :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    tak se mi podarilo si postavit prvni Vesu na 250. levelu, vim, ze tady to zapadne, ale mam z toho radost : )
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm 100svitku 5x 5s z toho KB a Xia. Not bad :)
    Akorat bych chtěl toho amuvora a nemám na nej :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: me to relativne chodi. Mam tri top L hrdiny a nejsilnejsiho dmg dealera na L+, coz uz je jeho maximum. Ale treba mam jen kliku.

    Me se to zatim dost libi, mam relativne hodne hrdinu a hledat tu spravnou kombinaci me bavi. Tak jsem jim predevcirem poslal petikilo (koupil mesicni predplatny).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam