• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    furt je to super v tom ze jeji kopie jsou docela bezne pac je to base 4*. Sehnat tri kopie valk/horuse a podobne trva imho mnohem dele nez tri Normy, zvlast kdyz jednu dostane kazdej zadara
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: norma je super do 9*.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Já třeba Normu vytáhl na 9s, což je její strop, a tankovala mi hódně dlouho. Ale to bylo v dobách kdy Vesa byla nejvíc OP a teprve vycházel FaithBlade :P Dneska když je Valk, Horus apod. tak nevím nevím.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Aha, dobře vědět, že na tancích warriorech teda nemusím tak lpět.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: ted je norma nejlepsi tank. Narozdil od ostatnich se leci a vydrzi proste nejdyl.

    Jinak ono tankovani (ve smyslu pokud umre, umre i team) nema do budoucna smysl resit. Jdou na nej vetsinou normal utoky, ktery zas tak zasadni nejsou a ty silny litaj ptoste fo vsech. Na prvni pozici se strkaj hlavne hrdinove, kteri nejak reaguji na nepratelsky utok. Treba queen a king barton vraci utok, horus dava dmg, kdyz blokne utok a tak.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Ha, tak padl Lord Balrog, ten vypadá, že může tankovat :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Jo, dominatora mám jako tanka, tak já to zkusím s Normou. Do 6* mám ale ještě hodně daleko, co jsem tak koukal na návod :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: jinak dominator a ice blink se taky vyuzivaji jako tanci. Ty potrebujes spis dmg :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: jo, norma je na zacatku nejlepsi tank. Brzo ale ztraci, 6* max, pak ji sezer necim lepsim.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: To jo, to chápu, že teď je pro mě cíl plný tým 5*, spíš jestli je pravda, že Norma může tankovat?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: vzdy je lepsi tym samych 5* nez neco mene, takze jeslti mas shardy na 5*, tak jdi do toho, muj nazor
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Bude dobrá volba použít random shardy a vytvořit posledního 5*? Někde jsem četl, že Norma může v pohodě tankovat, takže ať padne cokoli, tak to použiju? Anebo to nemám tlačit a mám si je šetřit na event?
    Btw, projít tu stránku a pročíst beginner návody byla dobrá věc, dík :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: huh? prostr mas ...mythic+, ascended, ascended 1*, 2*, 3*, 4*, 5*

    aspon ja to tak chapu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: To se nelevli pres ten resonating crystal ? Achjo...jinak je to stejne peklo. V tomhle ma IH trochu vyhodu ze muzes aspon trochu ovlivnit co ziskas. Nebo aspon na 10s pouzit libovolnou 9s, popr. na E+ libovolnou frakci.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jo, ale pak mas dalsich pet levlu (hvezdicky), takze na top hrdinu potrebujes 17 kopii. S pribyvajicim poctem hrdinu se to jeste zhorsuje :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Pro arenare: https://afkarenax.com/ascension/
    Nevim jestli je horsi tohle nebo E5 :P Jestli dobře počítám tak na Ascended je potřeba 8kopií hrdiny (?)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    vypada to na novej artefakt, kterej snizi dm dotek.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jj orby sbiram az bude dalsi akce, pro me bylo zasadni dostat jednoho 6* at mohu plnit 6*a 7* taverny a splnit tak cely task :)

    aspen - je pro me zatim tezky, staci potkat partu s normou 140* a jsem v prd*** :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: ja senior card taky koupil, ale ted uz to pro me nema smysl. Kdyz diamanty neutracis, vychazi to tak akorat na eventy a nutny nakupy. Ale je fakt, ze kupovat kazdej den orby a replace melo neco do sebe :)

    Jenze opet - 80 orbu se da za mesic posbirat vcelku bez problemu a orby kupuju jen v aspen dungeonu, kde jsou levnejsi, nez v marketu. Ale jak rikam, tohle je tohle info zatim k prdu. Rikam ti to spis do budoucna, jak to chodi ;)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jj do tech guildu jsem nasypal vsechny ty kameny ci to co je :) koupil jsem jich 25k s tou truhlou za 8k :D, ale uz jsou fuc

    guild jsem zmenil zrovna dneska, uvidime jak to tam bude, chci neco z evropy, ti asiati jsou tam moc divoci a hrrr :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam