• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: Taky mam 3navic, uvazuju o dalsich a pak replace za E3 vesu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mno ja druhou valk planuju, uz jen kvuli seal landu. Mam tri kopie navic, docela mi chodi.

    prave... do rainbow radsi kroose. Navic me stve jak kb protahuje kazdej fight. Ja behem aniversary planuju vytahnout orma aspon na 10* a hora na e1. Nejspis ho nakrmim tim kb.

    Jinak jsem na 34. pokus zdolal tu heal line v tower a vytah jsem to na 499 (pres 6xskerei jsem prosel na poctvrty), kde me zastavila dalsi ultimate heal vlna :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    valk mam uz e5 a extra copy, ma smysl stavet dalsi? rad bych ale asi nejdriv zkompletoval neco jineho. KB mam n 9* ale ted co jde dat seal "levne" i s tou valk tak uz ho tolik nepotrebuji. A do rainbow radeji asi kroose
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    v altaru budou valk a king barton. Chci na obou uctech oba, coz asi neklapne :)

    ale kb je prej na e5 chabej, tak uvazuju, ze ho snim. Na druhou stranu ho urcite tejden pote buffnou.

    Jinak podle komunikace, kterou vede zeal s gm zvazuji debuff dark arthinol. Coz jsem se samozrejme dozvedel az pote, co jsem za ni utratil 2k dia a dve zradla.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no resit to imho musis, jinak si sezeres ty dobry :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: je to relativni vuci teamu, co mas. Ja mel kliku a na 6* uz jsem mel lepsi hrdiny. Ale furt plati co jsem rikal na zacatku - neres co mas za hrdiny, ty spatny beztak sezeres :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    furt je to super v tom ze jeji kopie jsou docela bezne pac je to base 4*. Sehnat tri kopie valk/horuse a podobne trva imho mnohem dele nez tri Normy, zvlast kdyz jednu dostane kazdej zadara
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: norma je super do 9*.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Já třeba Normu vytáhl na 9s, což je její strop, a tankovala mi hódně dlouho. Ale to bylo v dobách kdy Vesa byla nejvíc OP a teprve vycházel FaithBlade :P Dneska když je Valk, Horus apod. tak nevím nevím.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Aha, dobře vědět, že na tancích warriorech teda nemusím tak lpět.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: ted je norma nejlepsi tank. Narozdil od ostatnich se leci a vydrzi proste nejdyl.

    Jinak ono tankovani (ve smyslu pokud umre, umre i team) nema do budoucna smysl resit. Jdou na nej vetsinou normal utoky, ktery zas tak zasadni nejsou a ty silny litaj ptoste fo vsech. Na prvni pozici se strkaj hlavne hrdinove, kteri nejak reaguji na nepratelsky utok. Treba queen a king barton vraci utok, horus dava dmg, kdyz blokne utok a tak.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Ha, tak padl Lord Balrog, ten vypadá, že může tankovat :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Jo, dominatora mám jako tanka, tak já to zkusím s Normou. Do 6* mám ale ještě hodně daleko, co jsem tak koukal na návod :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: jinak dominator a ice blink se taky vyuzivaji jako tanci. Ty potrebujes spis dmg :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: jo, norma je na zacatku nejlepsi tank. Brzo ale ztraci, 6* max, pak ji sezer necim lepsim.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: To jo, to chápu, že teď je pro mě cíl plný tým 5*, spíš jestli je pravda, že Norma může tankovat?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: vzdy je lepsi tym samych 5* nez neco mene, takze jeslti mas shardy na 5*, tak jdi do toho, muj nazor
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Bude dobrá volba použít random shardy a vytvořit posledního 5*? Někde jsem četl, že Norma může v pohodě tankovat, takže ať padne cokoli, tak to použiju? Anebo to nemám tlačit a mám si je šetřit na event?
    Btw, projít tu stránku a pročíst beginner návody byla dobrá věc, dík :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: huh? prostr mas ...mythic+, ascended, ascended 1*, 2*, 3*, 4*, 5*

    aspon ja to tak chapu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: To se nelevli pres ten resonating crystal ? Achjo...jinak je to stejne peklo. V tomhle ma IH trochu vyhodu ze muzes aspon trochu ovlivnit co ziskas. Nebo aspon na 10s pouzit libovolnou 9s, popr. na E+ libovolnou frakci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam