• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MITTRA: Ja jsem taky v top 3, ale trva dlouho nez dame dohromady těch 360kliku. Aspon jsou přístupný vsechny naráz. Ale představa ze to delam pro všechny povolání....
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    To je na mnoho let, ne na jeden nebo dva. Po zabití všech guild bossů se frekvence získávání guild coinů dramaticky sníží. To Pray for fire je úplně k hovnu. Já si jako top 1-3 DMG dealer v guildě přijdu na slušný zisk, podobný guild bossům, jen výrazně méně často. Ostatní jsou úplně v háji.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: asi tak... jestli nepridaj novej zpusob ziskavani gc, je to fakt beh na dlouhou trat.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    no ja nemam jeste zadny ani na max :D takze cau za 2 roky
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Co říkáte na novy guild tech? Cau za dalsi rok nez se nafarmi potřebný guild coiny? :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    warriors of waterdeep me dost chytlo, je to pekne, dobre se to hraje. Ale neni to moc idle, tak se omlouvam za ot :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OTAKAR: Ode to Heroes
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Jak se to jmenuje pls? Nenacházím to. Na výšku by mi IH vyhovovalo víc.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: ja jo. je to preskinovany ih na vejsku. Grafiku to ma peknou, ale me ty cinske kulisy neberou, takze jsem to po par dnech opustil.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ted na me google play vyplivl IH reskin od stejnyho developera, je to s asijskou tematikou. Zkousel to nekdo?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: moje zkusenost je takova, ze je problem udrzet pri zivote i guildu, kde beres i korejce, natoz lovit v tak malym rybnicku. Ale treba budes mit vetsi kliku, nez ja :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    a narazil jsem na nejaky cz/sk klan :) ale jeste me neposlali pozvanku, tak treba to je nekdo z Vas :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: tak ja odhaduji, ze bude. Jestli ti to staci takhle, teda :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Da se odhadnout, kdy bude? Jestli to posunou o týden, tak ještě vydržím, jestli o měsíc, tak ne :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: jsem se smazal, at te to netrapi :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: aha, tak to ted jak na potvoru nevyjde, to jsi me nemel rikat :D
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jakych 100-200 dolaru? :O , napada ti cca 2600+, za posledni 2 akce jsem mel neco pres 2600+, tech mapek a abych mel penny nebo valk tak potrebujes 2750, cili musi nakoupit nejakych 160 map = 900kc, nerikam, ze to tak udelam, uvidim kolik stesti bude a kolik jich prijde z kampane
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    hlavne pokud to je nastavene stale stejne, tak bez penez clovek dosahne tak na +- 2400 sesbiranych jednotek; takze nedopadne ani ten Valentino; znova orby,no : )
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: 100-200 dolaru :)
    ja si teda necham zajit chut...
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    a v te sbiraci akci je penny a valkyrie, potrebuji oboji a nastavene to je, tak, ze to bez penez nebude, ale je to hodne lakave, uvidim kolik bude chybet na konci a tu valk bych asi poridil :) bych ji hnedka vyhnal na 9* :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: ja cekam. ale me to beztak nikam neposune :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam