• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    ELWERINE: posli cislo guildy :) zkusim pohledat
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MISTR_CHVEJ: u me je misto
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    jinak jsem si taky rozjel AFK, takze kdyby bylo nekde misto, dejte vedet :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: McAloud. jo, misto je :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    MISTR_CHVEJ: U mně taky bída 150 svitku a nic jenom food zlatý privat server
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: já už do toho nic nesypu. jedu jen free. už jsem toho zaplatil dost :-)
    btw: jaký nick máš v AFK Areně? já zase Merguian (id 34033729).
    v guildě je zatím volno? jsem na levelu 46, tak to mám za pár :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: na to kasli, na jeden masakr je 100000 lidi, co jsou na tom jako ty :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    no zatim opet slabota :) ale ten horus po upgradu je fajn, hnedka jsem udelal nekolik pater ve vezi :)

    lidi davaji screeny jak ji padaji uplne masakry, holt moje karma je na bodu mrazu :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jeste ze nemam prachy, jinak bych tam utopil ranec :)

    ja budu summonit az vecer. Mam 400 svitku, ale pouziju asi jen 300 a zbytek jen pokud prijde ten novej priest, pokud bude dobrej :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Pátek 13. hadr - zatím 300 svitků, 11x 5*, 3x Valkyrie, zbytek fodder.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Prej bude Penny v Altaru, me-gusta. Dokonce mám i necelejch 600 svitků, to bych se mohl někam posunout o.O
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Ja se hlasim hrde ke Graveborn frakci a kdyz mam specialni scrolls, vzdycky si pockam na graveborns... Takze co je mrtvy, to je u me hodne dobry! :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: me na belinde stve, jak dlouho ji dotikava energie. A pak samozrejme to, ze tak hezky netankuje a tim padem ji dotikava energie jeste pomaleji :)

    Jenze ono je to +- 20 stagi jedno. Nejvic jde dle myho pozorovani o power teamu.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Mně tedy Lucius a Belinda strašně vyhovují. Lucius je oproti všem ostatním prakticky nesmrtelný a u Belindy mě baví ten insta kill. Třeba Shemira o tier níž ve srovnání naprosto nezvládá. Sice má super celoplošnou DMG, ale musí to chvíli tikat. Belinda co trefí, to rovnou zabije.

    Férové srovnání ale těžko provedeme. U každého z nás bude záležet nejen na tier a levelu hrdinů, ale také na faction specific vybavení, jeho tieru, faction bonusu atd. Kde u mě Belinda dominuje a Shemira zaostává to u vás bude naopak, prostě proto, že ji máte v primárním týmu a cíleně pro ni vytváříte co nejlepší podmínky. Půjčil jsem si třeba od kámoše jeho 1 star ascended Shemiru ve full faction specific 5 star strenghtened gearu a to je strašnej mazec! :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: hele kdyz jsem mel 220/200 team, tak jsem pouzival lucia relativne casto. skrz jeho stit neprojde ani charm, coz byva zasadni rozdil. Ale na 240/200 team uz zas nestaci a vyhodnejsi je L brutus. Obcas me mrzi, ze jsem sel cestou shem.

    Thorana mam E :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR:
    ELWERINE: Chápu, dík.
    SITH
    SITH --- ---
    Já jsem zatím lama s hrdinama

    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SITH: presne ta :)
    SITH
    SITH --- ---
    ELWERINE: ta s tou hazeci kotvou? :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SITH: je Nara jako Nara. Graveborn, strong based.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam