• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    afk: heh, tak nadchazejici patch ma dat kazdymu, kdo jednorazove utratil pres 100 dolaru, Lucia. Problem je, ze nejdrazsi polozka te vyse nedosahuje. Takze asi muzeme ocekavat nejakou neodolatelnou nabidku. To je desnej mamon tohle...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    What kind of sorcery is this ? https://www.reddit.com/r/afkarena/comments/dksek7/wrizz_went_poof/
    (je to tam vysvětlený o.O)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Rasy money :-)

    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    DEFILA: mam stejne dilema ;) ale nemam tolik 9*/10* abych to vytahl dal :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: uka hrdiny
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    DEFILA: jeste doplnim, ze veci na e4 Valkyru mam v batohu, tak premyslim co s tim perim
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    HOLAKAC: je, dneska jsem to cetl ...

    kazdopadne mam dilema co nakoupit za peri -> bud vsechno utrati za Penny a vytahnout ji na E2; nebo za Horuse a mit ho na E1 ...
    nazory? : )
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Heh politiku a tak moc nesleduju, ale tohle je hodně tragikomický: https://www.reddit.com/...dleHeroes/comments/di676r/psa_you_can_be_instantly_banned_for_showing_any/
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Já dal BT koplet (teda od toho reworku) jen jednou. Jinak je končím někde night 6-12. Zkoušel jsem všechny možný triky z redditu, a podle mě to prakticky nemá vliv. Prostě dřív nebo pozdějš narazím na full E5 L/D tým, kterej dám jen a jen tehdy, když mám nasyslený ty itemy a napadají mi buffy na HP a attack.

    A za gemy na to kašlu. I když těch 10PO, to má teoreticky hodnotu 10*500 gemů....
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Já zatím v pohodě až do konce. Teď se merguje něco přes 400, já jsem 617, tak snad mám chvíli čas :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: mno ja jsem teda v bt po merge bez sance na obou uctech. 12 je moje maximum a na nej jsme se dostal jen dvakrat.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: ok. Merge serveru? Tuším, že ten náš je z března, tak to snad ještě ne.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: pockej na aidu, pokud teda nemas merge za rohem
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Měl bych vzít do foroty belrain za 90k BT pointu? Měl bych dvě. Ale už jsem začal dělat Arsemodela, mám ho na 7*
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: ber i ten level, ono nahrat level 250 je taky dost dlouha doba na sber, ale jasne, je to hlavne o $
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    OTAKAR: $$$
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    DEFILA: To je 40x Oberon, počítám dobře? Kde se to dá nabrat? :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: ok, počkám a uvidím. I když modrý mám vyžraný, ale uvidí se, co mi napadá z 4* shardu, těch mám zase už asi 4k, ten double event byl fajn :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Btw,největší absurdnost v aréně mi přijde toto

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: imo si pockej na orby, jdi fo modrejch a rozhodni se podle vysledku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam