• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak ja nevim, clovek pul roku setri, aby dostal sigmunda a penny? Smutnej pribeh. Narvu vsechno do forestu a pokud z toho nepostavim garudu, asi se na ih vyseru. Afk arena je ve vsech ohledech lepsi.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    200 scrollu a jeden Asmodel, jinak 4 nepodstatné 5ky...jako uz to začíná být wtf...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ha! https://www.reddit.com/r/IdleHeroes/comments/dzbu5q/guide_need_a_7_star_quest_one_is_automatically/

    To se podle mě vyplatí - při rolování taverny v jeden je za 3k gemů garantovanej 7s Q, bez ohledu na to, kolik jich cestou dostanete. Schválně našetřím 3k gemů a zkusím.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Dík za tipy, ozkouším. Každopádně aktuálně mi Belinda dělá nejvíc dmg, chvíli asi ještě bude must have v týmu.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: jop, devitka byla u me uzita jinak. :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: https://www.reddit.com/r/afkarena/comments/dwmxbq/highburn_stronghold_map/

    Je tam mapka, hádám že 90% lidí sundalo barel místo kanónem 4 tím 9. Taky jsem šel hlavním vchodem :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: me se ani nechtelo vymyslet, jak se k velkemu finale dostanu tou jizni cestou. Proste jsem to pobila vsechno...
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: ja to dal asi za 15min, fskt easy :(
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Novej voyage hezkej, ale jednoduchej. Aspon se nemusi chodit 2x :-)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MITTRA: Samozřejmě Faraela můžeš alternovat s Fawksem nebo dvojčatama a pořád budeš mít super tým a auru.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    OTAKAR: Já bych tedy zkusil jet přesně to, co levelíš. Thoran s Luciusem nic nepustí dozadu. Shemira s Belindou jsou téměř overkill na dmg, ale spíš ti bude stačit vždy když přežije jedna. A Farael jako debuff a doplněk do aury 3+2. Heal zajistí Lucius, takže jediný, v čem budeš slabší, je CC, ale to bys měl vyvážit silou hrdinů vpředu a DMG vzadu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: farael je na tomhle levlu dost k prdu.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: shemi, thoran, ferael základ a pak si hrát s doplňkem dvojic, Lucius Belinda, Brutus save ass, dva wilders... nebo to rozbít mimo rasu ty dvojicky a zkoušet co bude fungovat.
    Podle stage a podle toho, co potrebujes. Ultimátní kombinace mají aktuálně hodně wilders v týmu...

    Nebo si postav základ trojku Lucius, belinda a Fawkes a k nimn doplňky. Nicméně Shemi tě dostane sama bez problémů až do 22, belinda ztrácí dech kolem chapter 15...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: zkus zakomponovat dvojcata, saveas je imba (co nejrychlejc ho dostan na l+)

    zkus treba lucius, fawkes / arden, dvojcata, shem, thoran / saveas
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Poraďte prosím, jaký PVE tým z tohohle. Používal jsem Thoran, Lucius, Belinda, Shemira a Niru (legendary), ale toho snědla Shemira a teď nevím, koho ideálně místo něj. Zkoušel jsem různé kombinace, ale nějak jsem nevypozoroval, co by bylo nejlepší.

    WOOLFISH
    WOOLFISH --- ---
    25k hned a pak zalezi na progressu, me to dalo dalsich 29k.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: uz nevim presne 50-60k, rekl bych.
    SITH
    SITH --- ---
    Me došel dust :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hezký, tím nakoupil prach myslíš to za 600 - ten měsíční "event" ? Kolik to hodí prachu ? Mě chybí asi 200k. Už mám i 5 A hrdinů :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    WOOLFISH: tak ja ti toho teda zavidim vic :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam