• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    HOLAKAC: ano, tak to praktikuju od zacatku hrani a jeste jsem nemel mesic, kdy bych neplnil, horsi to je s broken space :D to uz stoji hodne a navic ty posledni 2 jsou mimo muj zaber zatim
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: tak ozkoušeno, za 3k gemů 2x 7* Q. Takže bych řekl že se to vyplatí. Cestou hromada 6*, bral jsem jen s dobrejma rewardama. Takže od monthly resetu to vidím na jeden den kdy to člověk protočí a v zásadě splní celej monthly.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: jenze v ih je to po dvou letech klikani toho samyho trikrat denne strasna nuda. BT je nehratelna nudna zdlouhava sracka, kde nemam sanci uspet, seal land jsou dva kliky, refreshovani questu otravny az frustruici, kupovat kazdej den to samy v shopu taky jen otrava... v podstate kazdou cinnost provadil automaticky a nenuti me to premyslet. A jednou za ctvrt roku stravim odpoledne frustraci nad malym inventarem a cachrovanim s hrdinama, vysledkem cehoz je hrdina, kterej kvuli novym hrdinum a reworku prave spadl z mety.

    Proc ja to vlastne hraju? :D
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: IH mě reálně berou teď kolem 15 min. denně, AFK půl až tři čtvrtě hodiny. Čistě z tohohle hlediska spíš přestanu hrát arénu. Brzy budu na stropu, kdy bez investic už nikam nepolezu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nudnejch meetingu mam dost, ale arena me proste bavi. Neni to tolik klikani kazdej den a ma to i nakej gameplay :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Chodíš málo na nudný meetingy :-))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele uz ted mam obcas fakt problem se jen nalogovat jednou za 10 hodin. Proste se mi to nechce hrat. Do vanoc uz bych to nevydrzel :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nečekáš na Vánoce ? :-) Mě se Penny i Belrain hodí. Sig ne, mám ho E5 a další 3 v báglu :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak ja nevim, clovek pul roku setri, aby dostal sigmunda a penny? Smutnej pribeh. Narvu vsechno do forestu a pokud z toho nepostavim garudu, asi se na ih vyseru. Afk arena je ve vsech ohledech lepsi.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    200 scrollu a jeden Asmodel, jinak 4 nepodstatné 5ky...jako uz to začíná být wtf...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ha! https://www.reddit.com/r/IdleHeroes/comments/dzbu5q/guide_need_a_7_star_quest_one_is_automatically/

    To se podle mě vyplatí - při rolování taverny v jeden je za 3k gemů garantovanej 7s Q, bez ohledu na to, kolik jich cestou dostanete. Schválně našetřím 3k gemů a zkusím.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Dík za tipy, ozkouším. Každopádně aktuálně mi Belinda dělá nejvíc dmg, chvíli asi ještě bude must have v týmu.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: jop, devitka byla u me uzita jinak. :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: https://www.reddit.com/r/afkarena/comments/dwmxbq/highburn_stronghold_map/

    Je tam mapka, hádám že 90% lidí sundalo barel místo kanónem 4 tím 9. Taky jsem šel hlavním vchodem :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: me se ani nechtelo vymyslet, jak se k velkemu finale dostanu tou jizni cestou. Proste jsem to pobila vsechno...
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: ja to dal asi za 15min, fskt easy :(
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Novej voyage hezkej, ale jednoduchej. Aspon se nemusi chodit 2x :-)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MITTRA: Samozřejmě Faraela můžeš alternovat s Fawksem nebo dvojčatama a pořád budeš mít super tým a auru.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    OTAKAR: Já bych tedy zkusil jet přesně to, co levelíš. Thoran s Luciusem nic nepustí dozadu. Shemira s Belindou jsou téměř overkill na dmg, ale spíš ti bude stačit vždy když přežije jedna. A Farael jako debuff a doplněk do aury 3+2. Heal zajistí Lucius, takže jediný, v čem budeš slabší, je CC, ale to bys měl vyvážit silou hrdinů vpředu a DMG vzadu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: farael je na tomhle levlu dost k prdu.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: shemi, thoran, ferael základ a pak si hrát s doplňkem dvojic, Lucius Belinda, Brutus save ass, dva wilders... nebo to rozbít mimo rasu ty dvojicky a zkoušet co bude fungovat.
    Podle stage a podle toho, co potrebujes. Ultimátní kombinace mají aktuálně hodně wilders v týmu...

    Nebo si postav základ trojku Lucius, belinda a Fawkes a k nimn doplňky. Nicméně Shemi tě dostane sama bez problémů až do 22, belinda ztrácí dech kolem chapter 15...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam