• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    SITH
    SITH --- ---
    google pise

    Before wasting your tries because you only used 1 carry and 4 supports I thought I would make a post.

    The new Guild boss thingy instantly kills 3 Heroes over the course of the battle, with the first one happening 15 seconds in.Next ones at 40 and 65 seconds.He targets the heroes with the highest Damage dealt to him.

    What I see people doing is the following. Get a team like Rosalinda, Rowan, Twins, Shemira, Belinda. Change auto ulting to manual, use every ult from rowan and twins until you get belindas ult. Use belindas ult and wait until the boss kills Belinda. After that change back to Auto mode and let Shemira burst him down.

    The Idea behind it, is to make Belinda the most damage dealer with her ult.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: na toho zatim jen z dalky koukam. vecer mrknu na co lidi prisli, ze je na nej nejlepsi :)
    SITH
    SITH --- ---
    ja nechapu toho ohnivýho bosse, co má skill, že po 15 a 45 vteřinách někoho anihiluje :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: na heavy spenders jsi nikdy nemel a nikdy mit nebudes, takze zadna zmena.

    me teda spis zamrzelo, ze ani 32 levelu me nedostalo v kampani dal.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak ten Elder Tree v AFK vypadá moc dobře. Teoreticky. Akorát ty itemy na povyšování jednotlivejch class jsou z dungu, kterej je ovlivněnej ostatníma hráčema, takže se akorát prohloubí propast mezi casual/f2p a heavy spenders. Škoda.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jj v autolootu od 26-1.

    ja mam 10 ascended, ale pouzivam z nich v kampani jen 3-4 :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: já jsem kouslej ve 24ce. Ale teda upgrade je ted pekelne pomalej, prach neni, prachy nejsou, expy nejsou. Ale stejne nejsou hrdinove, mam jen 7 Ascended a nejsou kopie ani zradlo. Btw T2 bude az od CH26 ? To jsem asi v tech patchnotes prehlid :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: doufam, ze me to buffne abych se dostal do 26. kapitoly (a padalo mi t2)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: v patch notes novej voyage zminujou.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Já jsem v IH konečně dodělal Penny a brzo i Aidu, takže obviously bude nová meta...a AFK mi dělá celkem radost. Sice není Voyage nebo nedejbože novej Peaks ale ty změny vypadaj dobře - vyšší level equipu atd...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    idle heroes: novej dark hero bude nejspis nova meta, vzhledem k tomu, ze v altaru budou amen-ra a aida.

    afk arena: meganaloz novinek, ze vseho cisi snaha o content v late game. Coz je super.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: gz
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak jsem to smazal, oboje. Nějak mně už přišlo trapný furt říkat dětem: "teď nemůžu, za chvilku za tebou přijdu", a každý den trávit opakováním stejných úkonů 20-60 minut. Jestli někdo chcete práva na správu tohohle auditka, dejte mi vědět. Hezký nový rok! :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    ELWERINE: Diky za přijetí u nas uz to bylo o ničem tak to potřebovalo změnu
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Já věděla, že vítr fouka z nyxu :). Tož vítej u me skromné guildy :).
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    HOLAKAC: jsem tam díky
    SITH
    SITH --- ---
    U nás jsou taky dvě tři místa volný
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: Id guildy 84705 aktualne volnej flek. Sefuje to elwe, kdyz pohledas tu v diskuzi.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Nemá někdo nahodou místo v gilde (afk aréna) u nás to nějak zdechlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam