• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: udelal bych opicaka na 5* asap a vymenil za lepsiho celestiala :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: a můj raku byl r+, a mám jen jednu další kopii.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: měl SI20 a ascended 2hvězdy. Jak píše elwe, nemám nikoho s SI30 koho bych nepoužíval, zas tak moc SI30 nemám. Paradoxně nejmín používám Ainze :D Hrdinů na swap mám kotel...thane, oscar, khasos, shemira, baden...a pak takový co mají využití velmi občas - Kaz, Gorvo, Lucius, Belinda, Nemora (ta je prej v lategame OP). Mám třeba 4s Wu konga s komplet equipem, a nepoužívám ho téměř vůbec. Teď teda v Cele toweru, ale jinak ? Občas jako meatshield v multistage....
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: nemam nikoho s SI 30, koho bych nepouzivala intenzivne .)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: ale jo, jen to neni idealni vyuziti :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: porad vyhodnejsi swapnout horkeho myvala co ho mas L se stromkem, co ma 4 hvezdicky a nepouzivas ho...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: mno swapuje se i SI, takze swapnout za hrdinu bez SI je mene vyhodne.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: se nebavime o SI, ne? O lvl, tedy ascended a hvezdicky :). SI na spatnem hrdinovi Trollik nema.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja to bohuzel hral spravne, takze spatny hrdiny s SI nemam :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: tak zustal mi L, to snad pude zas brzo nahoru :))
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: jn mám víc takhle nepoužívaných...škoda. Čekám že příští patch bude rework Ulmuse a bude megaOP :F
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: ok, tak to zkusim taky. Stromečka taky nepoužívám a už má skoro pět hvězd...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MR_DAN: jn na Prince mám naškudleno, a SI30 bude velmi brzy. Škoda že ten reset scroll nepadá nějak častejí, udělal bych i čistku u Maulerů a GB :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    HOLAKAC: potrebuje SI30 aby byl OP a pry ma dost pomaly rozjezd, ale taky na nem pracuju plnou parou :-) s Princem to bude podle vseho dobra dvojka
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak mi to nedalo, a použil jsem reset scroll - vzdal jsem se stromečka (Ulmus) a nahodil jsem Raku. Další megarandom OP carry :) Tak snad jsem neprohloupil.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Jn, Raku nahrazuje Sauruse v team compech na bosse, na Prince se taky těším, naškudleno mám :)

    AVATAR: nj, na první pohled to není poznat a titulek jsem si přečetl pozdě :D
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    ja jsem ted koukal na nejaky kombo Prince z Perise + Raku + Dvojcata ... coz prakticky vytvari nekonecny stun, pokud team neni CC imunni
    Prince ult -> stunne team -> coz zpusti Ultimatku u Raku, kdy da za % max zivota -> coz znovu pusti ult u Prince ...
    mno, uz jen par dni a budu ho mit :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    zena a jaka! ona pod tim kozichem skrejva paradni tvary
    na zebricku hottest afk hero ji mam hodne vysoko, samozrejme vede mehira :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: a) je to zena
    b) jak se to vezme. Uz na M jsem ji dokazal vyuzit v kampani, ale pomerne brzy umirala. Prumernej tank. Na A se to o neco zlepsilo, ale porad tu byli lepsi tanci, jako thoran / artus. Na 9/9 ziskala novy grady a zacal jsem ji pouzivat misto artuse. Do t3 jsem ji oblikl dneska a jeste ji nezkousel.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: odkdy je už Alna použitelnej ? Mám ho tuším mythic, ale teprve dneska jsem mu udělal místo v krystalu :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: jj je to silny kombo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: cele / hypo hrdinove budou vzdy silni, na tom zadna nova meta nic nikdy nezmenila ;)

    Vzhledem k poctu potrebnych teamu zrovna lukrecie bude top asi jeste hooodne dlouho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam