• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Po ctyrech letech jsem (diky stromu hlavne) predehnal myho lokalniho delfina :D

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Taky, dycky během telka oklikám co je potřeba :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja se furt drzim ;)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Jeste hrajete? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    EXSECRABILIS: imo ten vlak projel uz tak pred rokem :D
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    AVATAR: Priznam se, ze ze zacatku mne to dalo tenhle navrh, ale vubec jsem nad tim neuvazoval.
    Nechtelo se mne vse budovat znovu. Prece jen tehda jsem tomu nejaky ten cas venoval a myslel jsme si, ze naskocim do vlaku kde sic masina je nekde za zatackou, ale ja chytnu par vagonu jeste.

    Ale ted cim dal tim vice zjistuju, ze proste nemam nejak sanci plnit ani mise na ziskani artefaktu. O dalsich vecech nemluve.
    Otazka je. Za jak dlouho mne napada pouzitelny equip, abych to nejak dohnal.

    Pripadne zda je to vubec o equipu kdyz funguje neco jako resonate all - automaticky to dava herovy t1 zbroj/zbrane.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    EXSECRABILIS: nechces to rozjet od zacatku? Server, kdes rok a pul nehral, je uplne jinde, nez ty. Budes sat ve vsech modech.

    Na afk.hamman.eu mad vsechno pekne pohromade.
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    HOLAKAC: Koncil jsem v 31 kapitole. Cca s vydanim ainz ool gown (nebo jak presne se to pise) cca pre rokem/rokem a pul ? Odhaduju.


    Na reddit kouknu. Dik

    Aha. Driv areny sice taky nebyly nejak extra, ale alespon 1 enemak z tech par na vyber byl vzdy hratelnej. Ted tam neni nikdo. Jakoze vubec nikdo… tak mne to docela rozesmutnilo :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    EXSECRABILIS: Těžko říct, nevíme kde jsi skončil. Obecně většina infa/návodů zde: https://www.reddit.com/r/afkarena/

    Když jsi seklej tak teamcompy zde: https://afkhelper.nax.is/

    V PVP musíš utrácet nesmysl $ aby sis škrtnul. Lab je easy odjakživa :-)
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    HOLAKAC: Ja jsem si rikal, ze je to nejake cudne :)

    Hele amohl bych poprosit o nejake rady ? Zjistuju, ze v srene at udelam cokoliv. Tak si neskrtam a trebas zas v labyrinthu nemam premozitele a v podstate je to nuda.

    (Ale zatim koukam jak blazen kolik je tu novych itemu, misi kde je nahrabat a tak.
    To mne zas vydrzi az do zkouskovyho v praci nez to vse dohraju :-D )
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    EXSECRABILIS: enemaci dostali brutální oslabení + mnoho hrdinů je mnohem silnějších. Pár nás ještě kliká .)
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Ahoj

    Po nejakem case jsem se vratil k afk arene. Hraje to jeste nekdo ? :)
    Zatim koukam jak blazen kolik je tam toho noveho a hlavne mam pocit, ze bud jsem byl predtim trouba co nebyl schopnej to poskladat a vyhrat nebo enemaci dostali brutalni oslabeni :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ja jsem po dvou letech odinstaloval cca pred tydnem :-)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Já taky ještě hraju ale progres nic moc
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Kdo to tu jeste hraje? Jen my dva s holakacem? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: po dovolený jsem probíral maily a vedle to jelo no :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: beztak jsi to prospal :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: pfff looser

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam