• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub



    Anthem Game - Official EA Site - Electronic Arts
    ANTHEM | OUTRIDERS

    @Outriders | Server status

    #AnthemGame | #BioWare | r/AnthemTheGame | Anthem world map | Anthem archive
    Inscriptions HOWTO

    Zde NENÍ NEXTGEN klubik, tak si prosím osobni injektiva a výpady šetřete do něj. Díky.
    rozbalit záhlaví
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    REFLEX: jasny no 5let stare streva na novou hru. To asi na ultra nevidim :) Neceho podobneho jsem se zbavil asi pred dvema mesici, jenom jsem jaksi nedomyslel ze ten neni co koupit :D. Takze premyslim jestli antenu nekoupim na ps4. Nicmene zase na pc to hrajou 3 dalsi kamosi a byl bych akorat do ctverice. Jenom ten muj komp je momentalne horsi nez konzole :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    BIMBAS: i5 4rada 8gb gtx 1070
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BIMBAS: * nejnizsi rozliseni 60Hz
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    REFLEX: na cem hrajes ? me se demo nesekalo na i3, 8gb ram a gt1030. Vsechno na low a nejnizsi grafika. Nespadlo to pod 30fps
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Treba Destiny 2 ma o dost hezci a plynulejsi grafiku na mem kompu (bez sekani na full), Athem se mi seka

    Me to zatim ke koupi nepresvedcilo asi spis pujdu do Division 2
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    Po patecni nasranosti,sobotni chaosu a nedelnim konecne poradnym zahrani ve 3 lidech ( teda nedali jsme toho pavoucaka no) ta se mi osobne ta hra dost zamlouva a pokud nedoserou story a endgame (coz z tehle beta-dema clovek fakt nepozna) a pokud to v recenzich neroztrhaj na hadry tak po Destiny a Divizi a Destiny 2 hra co by mohl udrzet u MP na par veceru.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    abych pravdu řekl, občas to pěkne na Xbox One X sekalo a vůbec to vypadalo jako fakt nějaká beta a určitě to nevypadalo jako něco odladěné :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: login zezačátku, pak to šlo, ale to loadování misí bylo pokaždé, pokaždé pomohl restart aplikace
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    na PC mne to nepustilo, jenom na XBox a tam s epak u druhé mise vždy zaseknul loading. Když mi Traged poslal invite, Anthem se mi ani nerozjel.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Ja nemel problemy ani na jende platforme. Jedine co haprovalo byl na PC login do Originu, pak uz bylo vse OK.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: no pro mě to byl stress test teda určitě ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Spis stress test.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: je to přesně to, co jsem říkal od začátku, no ':) je to beta
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Pekne, jak priznavaji, ze demo je na velmi starem buildu a ze vlastne potebuji otestovat infrastrukturu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: tam taky píšu minimálně, stejně jako na většinu nyxu. Jsou tam lidi, co mě občas dost serou, třeba nějakej Traged, neznáte se, hele ;) :P
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Pravda, v nextgenu moc lidi nenajdes, tam je to samej hrac :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A navic, u singlovek opravdu nema IMHO smysl zakladat vlastni kluby, ty jsou fakt docasene, ale u MMO je to neco jineho, ty jsou na dlouho a kdyby sdileli jeden klub, tak v tom bude za chvili strasnej chaos.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: tam nechodím, tam jsou lidi :P
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Tak to muze i do Division a Destiny klubu :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: kluby jsou "zadarmo" a navíc sem můžeš psát.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Anthem VIP Demo Weekend Summary
    https://www.ea.com/...m_source=twitter&utm_medium=social&cid=55910&ts=1548716011540&isLocalized=true

    Tak rozhodně demo a ne beta. Jako fakt :D

    Ale je dobré vědět, že na tom opravdu něco dělají
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam