• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Zkusil jsem - dal jsem tomu hodinu a prekvapilo me, jak je to na PS4 PRO trhane. Combat/Gunplay - prumer. Vizual - pekny, ale okouka se rychle. Uz takhle nemam cas na Warframe, timhle bych ho ztracel jeste vic :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Tak ti vam nevim.
    Docela se mi libi prostredi.
    Docela i zbrane a tak.
    Obcas mi prijde, ze nepretele strilej temer za roh.
    Chozeni po zakladne krokem a odklikavani dialogu, jejichz obsah mam v prdeli je utrpeni, jako ve vsech hrach tohoto typu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A jeste jsem si dal chvili Interceptora a ten by taky sel :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Padnul! Na 1. pokus a pro me bez ztraty kyticky :-) Storm! :-)







    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Je to 3 mesice starej build.
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: To nevyvracim. Jenom je to na gondolich jeste horsi :/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: ale ani na PC to není žádná sláva... optimalizace se nějak nepovedla
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    WRATA: výborně díky, takže to nebyl jen můj "dojem".
    Snažil jsem se to poctivě srovnat.
    WRATA
    WRATA --- ---
    VIRIK: Digital foundry potvrdilo ze na konzolich hra bezi priserne a PC je na tom lepe.

    Anthem PC First Look: What Does It Take To Play At 1080p60?
    https://www.youtube.com/watch?v=Xrt8DJ9G-dk
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jako nedodělaný to je, a taky mi to jednou padlo. Blbé bylo, že ve stronghold, s kumpánama, který jsem tak tam nechal nechtě na holičkách (a já sám asi budu bez toho lootu). Cítím vinu, zvedal jsem je, podporoval a teď jsou tam sami, mno to není dobrý a snad je to jen v tom demu.
    Spoluhraní je podle mne v pohodě, jako ve warframe nebo destiny či fortnite.

    Jinak na Vegách to ve 4k jede hladce na ultra a na PC to vypadá moc hezky. Na některých místech jsou v fps propady, ale nevím, zda to není už spíš mojí i5 a loadingem čehosi v pozadí.

    TIP, pokud nechcete mít ve měste 10 fps, vypněte to vyhlazování. Vnuťte to přes ovladače, nebo pokud na to máte grafiku využíjte downscaling, pak se sice odhalí další chyby v grafice v tom městě (tady má pravdu Kid i Traged, je to nějaký preaplha stav a ten engine tam není ideálně použitej.

    Venku je ale odladěnej a lítá to tam dobře.

    Bití... no bití je dobrý, ale je jasný že to bude chtít odladid, inspirace Warframe i Destiny je víc než zřejmá, ale já jsem rád když se spíš nechávaj inspirovat něčím co funguje a je to dobré, než vymejšlet blbosti. Stejně tak by občas se některejma dobrejma nápadama mohli v budoucnu inspirovat zase třeba ve Warframe.

    Asi největší minus je nepřehlednost menu, toho kde se co dá vylepšovat, kam pro co chodit, kde se co nastavuje. To mi přijde jako fakt
    DIvný je i to, že se pokaždý mění hlídač vaultu, lepší by bylo kdyby se víc měnil dav ve městě a alew tam třeba paní u kašny jsou furt stejný, to je takový fakt nedodělaný. Narozdíl od nápadů v příběhu tý mise je to takový levný.

    Engine je v pohodě, frostbite toho hodně umí, akorát vždycky záleží na tom kdo s ním pracuje, jako vždy.

    Děkuju veřejně za invite do VIP dema od Trageda, minulej týden jsem jel na XBOX a verze pro konzole téhle hry jsou na rozdíl od PC verze spíš strašné. Hraju na obojím na tom samém gamepadu a na PC je to milionkrát ovladatelnější. Nejsou to zjevně jen v grafice odlišené verze.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Ja taky ne, je to videt az na tom screenshotu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Loot ti zůstane, na to mysleli, jen se ti "rozbalý" pri příštím ukončení mise. Taky jsem se zděsil,.když mě to diskonektlo se třemi modrými itemy :-)

    A síť by mohla být kombinace dvou routerů a dementni UPC IPv6 implementace. Zkus si lehce snížit MTU, at se ti vejde do tunelů.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ta hra fakt není ani v beta fázi - minimálně na PC ne.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    fakt mě to nebaví. čtyři modré věci, spousta zabitých potvor, spousta materiálu, pak to spadne a je to kde? v prdeli. jak u kokotů.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ale kurva tak už do prdele.

    tohle je tak neskutečně domrdané, že to snad ani není pravda.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    a xp taky v prdeli.

    dobrá práce s tím "demem"

    opravdu!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    a teda ten blur takhle brutální nemám
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: UPC + jejich modem + CISCO router.

    jo a vtipně to přestalo padat při loadu mise, ale zaseklo se to v 95% při ukončení freeroamu. takže loot je kde? odpovím si sám - v prdeli.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A uz mi zbyva jen Stronghold. Jen co do delam modrej Dead Eye, budu celej v modre a odvazim se tam vlezt :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW Storm! Zas ze me asi bude "Warlock" :-) Storm je bozi! Strom je silenej Glass cannon! Storm je ultra bozi! STORM!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam