• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub



    Anthem Game - Official EA Site - Electronic Arts
    ANTHEM | OUTRIDERS

    @Outriders | Server status

    #AnthemGame | #BioWare | r/AnthemTheGame | Anthem world map | Anthem archive
    Inscriptions HOWTO

    Zde NENÍ NEXTGEN klubik, tak si prosím osobni injektiva a výpady šetřete do něj. Díky.
    rozbalit záhlaví
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: ten tvůj bezbřehý optimismus! Není divu, že na nás ho už moc nezbejvá, když všechen spotřebuješ ty. :)))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Ano, je to dobra hra :-) A rozdeleni na dva tabory je takrka vzdy dobre znameni, ze je dilo hodne dobre :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jsem se koukal, že hra hodně rozděluje lidi. Teda youtubery, to nejsou lidi. Půlka jakože jo a půlka to dost hejtí.

    je tam vyloženě něco nasíracího?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    V tom threadu tvrdí, že je to potvrzeý bug.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Je to takové volaké čudné. Zdá se to jako ojedinělý případ a zrovna se, ke vší té smůle, trefí zrovna do live streamu.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Story dohrany po 15ti hodinach. Udelal jsem vsechny side questy co do to doby sli udelat ale jak se zpomalilo levelovani tak jsem stejne skoncil na 23ce
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Ja dal na Hard zachranu Matiase a pekne to ten PUG nakonec naucilo drzet se pohromade a spolupracovat :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Random chlapik.

    Jinak jsem zacal hrat an Hard, je to vetsi challange ale jsem 21 a uz prvni dva epiky ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: To je otazka, byl to nekdo cizi, nebo ma nekoho z hrajicich ve friendlistu? Protoze Anthem nema LVL na mobech, ale jakysi autobalance a tohle umoznuje.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ok, tohle asi okay fakt neni.

    Lvl 3 se pres quickplay joinul do grupy v posledni story misi

    Anthem in a nutshell : LivestreamFail
    https://www.reddit.com/r/LivestreamFail/comments/ardx5k/anthem_in_a_nutshell/
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: To mi ani nepripominej. Kdyby to stalo treba 10ku tak nevaham ale ted mam nejakejch 80k, a sporim na crafty ale mel jsem cukani no :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    REFLEX: A pokud jsi gondolista tak kup, odehraj 14 dni a pak to bez do JRC/Xzony tradnout za neco jinyho s doplatkem
    WRATA
    WRATA --- ---
    REFLEX: Jestli jsi PCckar tak si na mesic zaplat Origin Access a pak ho zrus. Pokud te to po mesici bude bavit tak imho koupit
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A mam taky REFLEX dilema... ;-)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ja tomu dal vcera cca 4h a vytahl to na LVL5, uz se tesim na patek, az mi nebude lito cist ty spousty textu ( 10h trial, takze kazda minuta mino akci je ztracena ;-)

    Pribeh se rozjizdi slusne, mapa je otevrena cela a je velmi jednoduche v ni zabloudit.















    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REFLEX: Koupit! :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    WRATA: koupit nebo nekoupit, tot otazka
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak lvl 17. Celkove to beha o dost lip nez demo ale uz jsem se parkrat dostal do situace ze jsem nekam priletel, nevidel moby a teprve az kdyz jsem byl polomrtvej tak se vyrenderovali(hraju na medium).
    Rozhodne je tam videt prace lidi co delali dialogy na ME. Hlodu a vtipnejch situaci je tam obecne hromada.
    Co me trochu sere je system respawnu ve freeroamu kde te hra vykopne o dve zony jinde.
    Prvni stronghold se otevre pomerne brzo ale vubec nema smysl to chodit protoze modraky zacnou padat kolem lvlu 14 a na ty 17tce uz je vetsina mission lootu modra s obcasnou zelenkou na rozebrani.
    Dulezita vec je prokecavat vsechny npccka protoze to dava reputaci za kterou sou crafty.
    Je tu novej Conrad Verner, az teda s tim rozdilem ze Conrad nebyl nesnesitelnej debil...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    aaand, we have a winner!

    Je to schovane v M$ Store v Dot menu uplne vpravo. |Po rozkliknuti se objevi Free Trial.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Zkusím to pustit ne primo z Home, ale pres EA Access menu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Nemel jsem ani 10h! To by mi stacilo. Vic stejne do 22 nedam. Zkusim to jeste jednou, az se dostanu domu. Včera v 8pm mi Xko pořád hhlásilo "Too early"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam