• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    WRATA
    WRATA --- ---
    Konkretne tohle jse nam vcera stalo:

    Corrected an issue during the Mission "Bad Deal" where outlaws won't spawn, blocking progress

    Par minut zabili jsme prvni vlnu a 5 minut behali a cekali ze se bude neco dit, nic vsichni leavnuli tak jsem zkusil znova a uz to teda fungovalo.

    Coz me privadi na dalsi vec. Myslim si ze vetsina misi maji nejakou variabilitu co se spawnutych nepratel tyce. Ne typ nepratel ale treba jedna frakce ma ty silene OP kulometny veze kery usmazej mimo Colossa cokoliv za tri vteriny(na Hard teda, na normal za 5 a clovek ma sanci se schovat). Ale vcera sem mel problem ze lidi leavlnuli rozjetou misi protoze se moc umiralo, duvod byl ty veze. Kdyz jsem to sel podruhy tak veze nebyly zato bylo o hodne vic klasickych nepratel.
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HOWTO CLAIM YOUR ANTHEM™ PRE-ORDER AND EDITION REWARDS
    https://help.ea.com/en-us/help/anthem/anthem/anthem-edition-rewards/

    TL;DR for link above

    - Play game up to Prospero Mission

    - Complete Prospero Mission

    - Open Store and go to rewards tab

    - Claim rewards
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Just noticed that at the end of mass effect 3 we find ourselves on an unknown planet, which looks oddly like anthem.


    https://www.reddit.com/r/bioware/comments/aoh9v7/hello_i_just_noticed_that_at_the_end_of_mass/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: :D :D :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Predem upozornuji ze to bude potreba
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Je to IMHO spoiler, takze jen odkazem, NYX zda se neumi zaspoilerovat obrazek.

    Chest Farm Route

    Archivovano na nastence, jako posledni polozka na strance, protoze to povazuji za spoiler.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: ten tvůj bezbřehý optimismus! Není divu, že na nás ho už moc nezbejvá, když všechen spotřebuješ ty. :)))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Ano, je to dobra hra :-) A rozdeleni na dva tabory je takrka vzdy dobre znameni, ze je dilo hodne dobre :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jsem se koukal, že hra hodně rozděluje lidi. Teda youtubery, to nejsou lidi. Půlka jakože jo a půlka to dost hejtí.

    je tam vyloženě něco nasíracího?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    V tom threadu tvrdí, že je to potvrzeý bug.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Je to takové volaké čudné. Zdá se to jako ojedinělý případ a zrovna se, ke vší té smůle, trefí zrovna do live streamu.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Story dohrany po 15ti hodinach. Udelal jsem vsechny side questy co do to doby sli udelat ale jak se zpomalilo levelovani tak jsem stejne skoncil na 23ce
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Ja dal na Hard zachranu Matiase a pekne to ten PUG nakonec naucilo drzet se pohromade a spolupracovat :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Random chlapik.

    Jinak jsem zacal hrat an Hard, je to vetsi challange ale jsem 21 a uz prvni dva epiky ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: To je otazka, byl to nekdo cizi, nebo ma nekoho z hrajicich ve friendlistu? Protoze Anthem nema LVL na mobech, ale jakysi autobalance a tohle umoznuje.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ok, tohle asi okay fakt neni.

    Lvl 3 se pres quickplay joinul do grupy v posledni story misi

    Anthem in a nutshell : LivestreamFail
    https://www.reddit.com/r/LivestreamFail/comments/ardx5k/anthem_in_a_nutshell/
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: To mi ani nepripominej. Kdyby to stalo treba 10ku tak nevaham ale ted mam nejakejch 80k, a sporim na crafty ale mel jsem cukani no :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam