• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Lepsi loot si zada noveho klienta! :-)

    (Ano, nedava to smysl, sem zvedav kolik to bude na Xku, do ted to bylo vzdy kolem 4GB )
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    a taky že jo. ale proč má kurva zase 46Gb?

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hm. všechny servery obsazené, to není dobré... nebo že bych se trefil do patche?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tak je to jeden z těch co dělal českou hru Blackhole.

    A teda tenkrát měl dost vtipnej výstup s obchodem Key4you (na žádost připomenu storku)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    Je to jak kdyby Moravec tocil recenze na hry..meh
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    jen si to dejte celé... ten kluk má v lecčem pravdu...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: ten hlas je příliš na kopanec do koulí okovanou botou
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Ja jsem se zatim odvazil ak 10minute! :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: dal jsem 40 vteřin a mám chuť toho chuje najít a vykastrovat
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Videl jsem 1. 10 munut tohodle, az uz jsem to cele pochopil! Uz vim jak se ty recenze delaji:
    Vlezes na subreddit, najdes si vlakna s nejvetsim brekotem, samozrejme je nectes cela, zajima te jen ten uvodni post, protoze pod nim by jsi mohl zjistit, ze to neni tak uplne pravda a to se ti nehodi, a Voila! "Recenze" je na svete a ani si to nemusel hrat! Sice je to zprostredkovana dojmologie, ale co, vzdy muzes ric "Dle mych informaci!"©Bladynsky to tak je a stihnes za den i 2 takove. PROFIT!

    Musíme si vážně promluvit o Anthemu a recenzování
    https://www.youtube.com/watch?v=MT2rUwAE5eU

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: si piš
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: :-) Radsi jsem to editnul :-) A ano, jsme :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Problem je v uplne absenci kritickeho mysleni a alespon zakladni technicky prehled s cimz se poji nerealna, prehypovana ocekavanich. A to kdyz se spoji s sprebujelim sebevedomim a aroganci, tak je vymalovano.

    A pak tu jeste mame youtubery, kteri to nedelaji z laasky ke hram, ale pro sledovanost, cili pro penize az v 1. rade.

    Presne proto mam rad Digital Foundry a jejich pekne vecne recenze a analyzy jen se spetkou subjektivniho zabarveni.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    nasi generace? Jůů, my už jsme dědci!
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Problém je, že mají těch her hodně... V těch svých pořadech se jen předhánějí kdo se na co těší... Vymluvají se že chtějí být objektivní, hodnotit hru když vyjde, ale že jim ujel vlak a svět je plnej frameworků si nechtějí přiznat... To je jak 100 let za opice stupnice hodnocení her. Je to tady žalostné jak se o hrách píše...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Caligula stavěl bazény vně lodí...
    Videoherní recenzenti chtějí být jak Caligula...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Anthem Loot Update
    Anthem Loot Update : AnthemTheGame
    https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/comments/avm9yn/anthem_loot_update/
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: krásně jsi to shrnul do dvou vět :))))
    JCD
    JCD --- ---
    VIRIK: z části líní, z části rozežraní. Jsou natolik přesycení, že jen aby měli nějakou změnu, jsou ochotní platit za to, že někdo hraje za ně. Jako gladiátoři v arénách civilizací minulých. Jak ty civilizace dopadly říká historie :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    jsem se podíval i na podcast games.cz a ten problém je prostě hlubší. Nejdřív se prostě internetama nesou nadávky na konzolisty, že se hry hrozně zjednodušujou a najednou tady se pak nadává na BioWare, že udělaj krásnou krajinu a vám pak dají přehřívající se trysky a při misi se nesmíte odpojovat od skupiny (někde bylo i bečení, že nemůže pak sbírat suroviny).

    Za prvé, kdyby to takhle udělali, tak z tý hry je co? Simulátor létacího oblečku, obměna jednoduchýho spidermana, kde se vše děje automaticky a hráč jen někam míří gamepadem a mačká jedno tlačítko?
    A pro svobodné sbírání věcí na crafting je to volný lítání v krajině, má to vlastní režim.

    Nikoliv jak píší "líní vývojáři", ale líní herní novináři a hráči jsou problém. Nečtou texty, nechce se jim učit se hrát na gamepadu, nechce se jim naučit se lítat v oblecích s nějakým omezením, nezjišťovat si kde se bere inspirace ani co některý jména můžou znamenat.
    Zjevně kdyby to bylo něco plné animací a občasného stlačení X nebo čtverečku, bylo by to pro ně dokonalé "pravý BioWare".
    Jenže pravý BioWare není ani Mass Effect (který tam pak označlovali, že od něj tohle hru nejvíc maj rádi). Pravej BioWare jsou věci jako Baldury, DA Inkvizice nebo KOTOR. ME byl odklon. JE byl experimetn, Anthem je další, vydali základ a do něj budou chtít dovydat celou serii příběhů a další herní části, navíc to už máte v ceně.

    Lidi jsou fakt divný. A líní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam