• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub



    Anthem Game - Official EA Site - Electronic Arts
    ANTHEM | OUTRIDERS

    @Outriders | Server status

    #AnthemGame | #BioWare | r/AnthemTheGame | Anthem world map | Anthem archive
    Inscriptions HOWTO

    Zde NENÍ NEXTGEN klubik, tak si prosím osobni injektiva a výpady šetřete do něj. Díky.
    rozbalit záhlaví
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: hele, už poněkolikáté, frosbite nebyl navrženej na tunel, ale je to poměrně vynikající engine, kterej byl na začátku navrženej pro MP hodně lidí s destrukcí a hromadou efektů. Vozidla i letadla.
    I před mnoha lety, na starých PC, to umělo obří mapy s destrukcí a hromadou lidí co vyvádělo hromadu věcí zaráz.
    Jedinej, kdo standardně mají problémy se všema enginama a vydávaj technicky špatný hry jsou BioWare a za dvacet let to děšlaj furt stejně ať používaj cokoliv. I ME kterej vyšel na Unreal Engine měl problémy, který konkurence co na něm taky dělala hry nikdy neměla. Pro tohle studio je to celou dobu signifikantní, ať už požívala cokoliv a vydávala cokoliv.
    Frosdtbite je naprosto v pořádku, a třeba jeho poslední verze v Battlefieldu ukazuje jak to všechno v klidu zvládá.

    BioWare prostě neumí optimalizaci a nikdo netuší, proč za víc jak dvacet let si někoho na tohle nenajali.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Me ny hrozně zajímalo, jak to v BW vypadalo/a a jak moc proklinaji volbu Frostbiteu, který je původně určen pro v podstatě Tunelové FPS na relativně omezených mapách. Strašně s nima soucitim.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: Hlavně je tam i vidět jak se "plní" a jsou více stupňové. Nemluvě o tom, jak významnou jsou součástí získávání XP. Za splnění mise je cca 800XP, zbytek je právě za lebčičky a vlaječky.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hm, tak to Wrata přivolal... Contract: Thread Assessment - dvě verze a obě jsou buglé... v jedné se nespawne pilon, ve druhé se neobjeví špion... super
    KORAL
    KORAL --- ---
    Lebcicky a vlajecky u sebe můlžete v průběhu mise sledovat pod "I". Stačí si přečíst za co která je a pak už víš, za co vše ji tvoji spoluhráči dostali.
    Opět je to jen lenost se do toho víc ze začátku ponořit a nechtít vše na zlatém podnose :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: To je pravda, být to zeď plná textu, tak se mi to nestane!
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    GREGOR_PRIDE: asi jenom zopakuju co psal Traged - cist mi nevadi, jsou tam zajimavy a vtipny veci, treba jako recepty jidlo z grabbitu atd.
    Na zacatku jsem vedel do ceho jdu a ze to bude zezacatku prazdny jako Des1, jsem ochoten si pockat, zaklad me bavi. Opakovani a navysovani tieru je v takovem konceptu v poradku, byt je toho ted skutecne malo.
    Buffy jsou opatchovany po vcerejsku a melo by to davat vetsi smysl.
    Vlajecky a lebcicky, stejne jako proc ses soldier, executioner atd je na netu - viz prvni cast odpovedi - cist je IMO v poradku.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to máš z toho zírání do wall of text, místo toho, aby sis opakoval mluvnici!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREGOR_PRIDE: ja bych rekl, ze meji v zaloze jeste minimalne dve mapy, ktere pridaji v ramci dalsich Actu. Na 6 let vyvoje a 45GB mi ta mapa prijde celkem mala :-) Ackoliv se mi to muze jen zdat, mozna by si to chtelo vyzkouset projit bez litani, aby clovek ziskal opravdovou predstavu o velikosti.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Me oci! Me oci, jak se to mohlo stat, chybi OFC, chybi! :-)
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    TRAGED: beru, a je mozny ze nektery veci jsou jinak, protoze me to neba natolik abych si to precet...

    holt jsem cekal ze kdyz rikaj 6 let vyvoje a svoboda - neco jinyho nez nevidet statistiku niceho a "nutnost drzet se pribehu aby se postavy mohli i utrit"...

    nebo trpim ze jsem to koupil, ze mi nestacil trial... ale nutno rict ze kdybych to nebyl simulator ironmana, ze to nehraju a jsem nasranej jeste vic...

    a vecer to zase zapnu, abych se potrapil
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREGOR_PRIDE: Tak si to shrnme:

    - nemoznost menit inventar na misi je naprosoto umyslna feature, "Sorry for wipe, I was in inventory." uz bylo dost.
    - Anthem nema zadnou loading animaci, to je matchmaking animace, po ktere stejne nasleduje loading se statickym screenem a obavam se, ze by mohl zadrhel nekde ve Frostbiteu. Uvidime, jestli se jim ho podari nejak ohnout.
    - jasne, wall of text, to lazy to read, YouTuberi rkali at to nedelam, ze je to pry plytky! Neni. Precti si to.
    - to bylo v Demu, ktere nemelo zcela naplnene loot tables. cili irreleventani k plne hre.
    - ekonomika je v poradku, delas neco spatne, viz: KID_MCHUTT, ale to mozna souvisi s nasledujicim
    - kdyby jsi se zajimal a otevrel sis v misi tracking, kdyz uz ti tam chyby ten inventar, tak vis za co lebiccky jsou a i co ktera znamena :-] jo vlastne wall of text
    - chces rozebirat nejednou? Zajdi si do banky, tam to hra umi. Jo to vlastne nevis, protoze wall of text.
    - loading zpet do Tarsis dava smysl, jeste porad si hra dzri zbytky pribehovostni, takze je potreba komunikovat s NPC a tem se necekane pribehy nerozviji instante, ale az po tom co se otocis na misi, immersion. Ale to je tio vlastne jedno, protoze to even more wall of text.
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    TRAGED: nevim kdo to popisoval na tom obrazku...

    ale to je presne to misto kde se treba angry joe taky seknul, kvuli tem dverim za nima... ne kvuli cekani na truhlu...
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    RADOWAN: promin ale ted jsi me opravdu rozesmal :)
    loading enginem? vazne? co to znamena ze je to enginem? nebo co tim myslis?
    battlefield nebo nfs mam z ssd naloadovany behem vterin, to sami andromedu, tady to trva pokazdy skoro pul minuty... ale at to trva... ale proc je to porad at jdes kamkoliv?
    - nikdy jsi nevidel hru ktera ti dovolila management inventare aniz bys nekam musel spawnovat?
    jsou schopny udelat "load screen animaci" s tvym javelinem ale "neumej" ti ho nechat managovat ve hre?
    oni umej "levolution" ale neumej ti loadnout jinej model postavy?

    co to je za omluvu??
    vazne ti nevadi ze neco vydaj(kdokoliv) a behem par dni maj potrebu to opravovat?

    bw... bw je tady naprosto irelevantni hloupa andromeda dava vic smyslu nez tohle...
    ja vubec nevim co se stalo, ani nevim kdy byl heart of... najednou jsem hral...
    plitky nezajimavy - DA jsem cetl vsechno, zral pozadi vse postav...
    tady mam nejakyho "nadsenyho picuse" kterej se porad nekam cpe, a jen co reknu (pokazdy) ne, tak se stahne a "chape ze ne"... boze ot je mrtka.)

    Defeating an enemy increases flamethrower damage by 0% for 0 seconds. Stacks to 0.
    palec hore

    ceny s ekonomikou jsou umerne predpokladany dobe hrani - vysoke/dlouhodoba zalezitost. U me dobry ")
    vazne? hrat 3 strongholdy dokola? nebo hledat eventy v freecku? nebo hlidat majacky?

    kdyz skonci mise a mas pod sebou vsechny ty vlajecky a lebcicky...?
    to je parada vid, ale za co je do pice mas? za co je ta s prstem v nose? za co je ta s prstem v zadku?
    to ti nevadi? ze tam je "hele kolik mas vlajecek" ale uz se nikdo "neobtezoval" s tim ti napsat za co to mas?
    v battlefieldu jsem si aspon hodil pero nad tim kolik jsem opichal lidi.,.,,

    "U me dobry ")"
    u me ne tyve... jak tohle nekdo muze mit za dobry...

    mise hotova... co tu mam dalsiho?
    hovno loadneme te, ty se projdi pro dalsi a az pak muzes dal...
    teda po 10ti minutach co budes rucne kazdou mrdku rozebirat, protoze proc mit moznost rozebrat sracky najednou, jako v jinejch hrach, kdyz to muzes delat jak pica po jednom...
    ==================================================================

    ted jsem lital otviram ty kobky... a uz me to nebavi...


    Anthem Angry Review
    https://www.youtube.com/watch?v=8AJsKyh0x7w

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Ehm, jak je ze screenu vidno, je to z PC :-] Screen je z redditu, ale ten sub uz jsem ztratil, mel jsem otevrenej uz jen tab s obrazkem a byl linej ho zpetne hledat :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    kdo hrajete na PSku?
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Tak to musim uznat ze se mi jeste nestalo. Asi jsme jako PCckari vic tryhard
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Anthem - Acts and Updates - EA Official Site
    https://www.ea.com/games/anthem/acts
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Uplne mi pripomelo Vanilla WoW battlegrounds s AFKery schovanymi v katapultech.

    Hosi postavaji na miste, kde se nakonec spawne truhla.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREGOR_PRIDE: To je takovej problem si to zapamatovat, nebo potrebujes nutne finalni cislo? Kazda zbran ci skill ma jasnou hodnotu a vis co za build stavis, takze procenta naprosto staci. Finalni cislo je dobre tak na porovnavani pindiku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam