• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub



    Anthem Game - Official EA Site - Electronic Arts
    ANTHEM | OUTRIDERS

    @Outriders | Server status

    #AnthemGame | #BioWare | r/AnthemTheGame | Anthem world map | Anthem archive
    Inscriptions HOWTO

    Zde NENÍ NEXTGEN klubik, tak si prosím osobni injektiva a výpady šetřete do něj. Díky.
    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Kterej je naprosto valid. MW porad rolluji se shitnejma statama takze je rozhodne pocitove lepsi kdyz ti jich za hodinu padne 10 a 9 z nich rozeberes protoze ta jedna ma minor upgrade nez aby ti padla jedna garantovana a jeste navic se spatnym rollem. Kdyby kazdej novej MW automaticky znamenal upgrade tak jsme nekde uplne jinde ale to se potom Anthem nemuze zarazovat mezi looter shootery.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: já chci taky jednu legendárku denně! mám za ten měsíc a půl tři. Slovy tři.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: To je reakce na loot dropy, reddit je plnej breku ze neprsi masterworky a ze maji max jednu legendarku denne! Neskutecny.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    náhodou, i The Division byla nejlepší ve chvíli, kdy se vysrali na to, že zelený loot ti padal jen za opakované farmění bosů na yvsokou obtížnost a prostě to zpřístupnili i za zabíjení na vyšší obtížnost v open worldu. A hra hlavně začala fungovat i pro sólisty, nestalo se, že by se nějak znehodnotila.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to sice jsou, ale jak to souvisí s tím, že by jako nebylo od věci pokračovat v příběhu? :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Tak urcite...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: LIdi jsou nenazrani kokoti.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: z dema jsem hrál cca hodinu, aby mě pak nesralo, že už jsem to hrál :)
    PIETA
    PIETA --- ---
    KID_MCHUTT: Podle dema soudě, až budeš bojovat s Black Tuskama, bude to takový grenade spam, že i lítat budeš. d-:
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: tak imo mají udělat oboje, já tak nějak nemám motivaci furt dokola hrát to samé. Jasně, teď přijde Division 2, tak chvíli budu hrát tu, ale už teď vím, že mě bude srát, že se tam nedá lítat.
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Hele ja bych spis rekl ze by meli fixnout ten loot.
    Jelikoz to ma byt jadro hry a jaksi dvakrat to bylo bugly a vsichni si to pochvalovali ze tak to ma bejt a vzdycky to BW zrusil a tim ze to je “bugged”. Kurva i Diablo tohle resilo prakticky lazdym patchem a pak prisel loot 2.0 a kazdej se v tech legendarkach/setovkach topi a hleda ten upgrade!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: no to vím, proto mě zajímala nějaká další informace :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Nepsali, zminili v tom videu ze to ma byt konec mesice
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    vy, co čtete Reddit - nepsali někde přesnější termín toho prvního content patche?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: oranžová je MW, žlutá je legendary
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    GREGOR_PRIDE: Minus si dostal za AngryJoa
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    unbook :)
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    vy ste to dohrali az ted?
    za me dost nuda cely...
    ani jednou jsem nemel pocit ze me ty postavy zajimaj nejak vic... kdybych to nekoupil tak to zahodim uz na zacatku....

    a radowan mi dal minusek za videa, kde tu hru rozebiraj, kde resej ze cisla nedavaj moc smysl abych si ted precetl to same od nej...

    anthem mam moc rad
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    RADOWAN: u vedlejších misí, mně s elíbí i to zpracování. Když tě to vede po mapě za různejma úkolama, tak je překvapivé, že stačí kolikrát zajímavý rozhovor v hlavě (ona to není vysílačka, žejo, ale nějakej mentální link), případně mne pobavila ta děvenka co si začala broukat :D
    Případně vyzvedávání artektu pro Mathiase to ymslím bylo, a hlášení hořím, celej hořím, strašně hořím je to tak správně? :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    RADOWAN: masterwork je vlastně co? Mně zatím padly jen dvě zbraně, jedna je žlutá a druhá oranžová, ty jsou jen lepší a masterworky jsou pak nějaké speciální?
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    VIRIK: Ja uz dorazil lvl 28, mam prvni masterwork a pomalu olizuju endgame. Potesilo me, ze contracty pokracuji i po konci kampane - pachut z toho mam podobnou, pribeh celkove nuda, ale postavy a jejich osobni pribehy jsou zabavny.
    Dodelam dneska level cap a dam si na tyden oraz - pak se vratim do GM1 a zacnu tlacit.

    Urcite to ma kam kvest, ale zaklad je solidni.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Jsem to v neděli dohrál, příběh. Píše mi to 49 hodin, jsem na 20. levelu. Základní děj tohodle je skutečně jednoduchý, ale postavy mi přijdou sympatické. Po titulcích se ukázala scéna, kde je vidět, že je to teprve začátek.

    Poslední souboj jsem nějak nepochopil, ta mise je celá dost divná a teda bez nápadu.

    Líbí se mi vedlejší mise, kde se kombinuje víc činností a kde se i dost kecá, protože se i něco dozvím. Některý lidi jsem si tam skutečně oblíbil, třeba Ryssa mi přijde vyloženě milá (dává úkoly u sentinelů). Rozhlasové hry jsem poslouchal, jsou odstatečně šílené :)

    7,5/10 a doufám, že se to po rozjetí nových sezón jen bude zlepšovat. Základ to je bytelnej, ale podělat se dá všechno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam