• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KORAL: sám jsi to viděl, já po včerejšku nemám motivaci to zapnout. Minimálně do patche. A fakt se bojím, že to dopadne jako s tím F76 - pěkné hry, spousta dobrých nápadů, ale tak brutálně dojebané...
    KORAL
    KORAL --- ---
    Anthem je relax, ale je pravda, že hodně kamarádů od něho už odešlo. Je klidně možné, že BioWare ztrácí motivaci, když vidí kolik lidí jim postupně odchází a to číslo klesá.
    Snad to po půl roce nezabalí jako propadák.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BIMBAS: to mi vadí celkem málo, od té doby co přidali insta vstup do obrazovky s misemi, ale ty bugy a to, že vlastně není co moc dělat mě sejří víc...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    KID_MCHUTT: ja tam nutne potrebuji velkou škálu protivníků a různé bossy. Jo a rychlý pohyb v pevnosti ideálně klikání dialogů z mapy :) bych se posral kvůli jednomu rozhovoru jít na druhou stranu vždycky
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BIMBAS: tak content patch se blíží, doufejme, že taky něco opraví a ne zase rozbije..
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    nicméne nelitat to s kamosema tak tu hru zahodim. Mam obleky 700+ vsechny a je to nuda. Litam jenom abych mel vsechno legendary. Nejaka mista jsou pekna ale je tam strasne videt ze je to udelane na letani. Nejsou tam moc logicke cesty a wau efekty se po nekolika preletech okoukaly. Delat neco dokolecka me nikdy nebavilo
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    KORAL: já měl za to, že se ti věci na konci daji do vaultu i kdyz je primo neseberes. Aspon teda me se stava ze mam nakonci i 5+ masterworků a pritom jsem jich tolik nesebral
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    mně se to dneska taky mrvilo :/
    jo a snažil jsem se vydělávat coiny. udělal jsem řpes víkend 20x QP a nic mi to nedalo. Loot jo, ale coin ani jeden. Jen některý výlety ven a pak některý tý smlouvy. A z pěti jen jeden stronghold. A z obtížností GM1 jen jedna mise, ostatní ne, ale zase padaly masterworky.
    CO mi ale opravdu vadilo byl vypadlej zvuk, jsem neslyšel že za mnou je zvířec a ten mne normálně sejmul. Jednou mi dal mobák ránu a sebral mi 70 % zdraví, podruhý nic.

    Měli by to na chvíli vypnout a zrestartovat. V neděli jsem šel do QP nastavenou GM1 obtížnost, z pěti všechny mise buglé. Přitom na osttaních obtížnostech ani jedna jediná. Divné.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Nevím, jestli byl dneska patch nebo co, ale ta hra je úplně zkurveně zabugovaná - ještě víc.
    Nefunguje nic, co by mělo.
    Damage je dokurvená - nespouští se ani comba (pokud můj nabíječ není poslední na potvoře), ani speciální efekty ze zbraní (blesky. udělá to efekt, ale ne dmg)
    Heal je dokurvený - combo má healovat štíty. Nedělá to.
    Hra se samovolně restartuje.
    Blbne interakce s předměty.
    Jsou zabugované dailies.
    Random party jsou z prdele vyřešené, kreténi ve fialovém gearu můžou do MR2
    Gear je úplně na hovno, protože štít z gearu vydrží jednu, slovy jednu ránu nezávisle na její síle.

    V té hře není dobře vůbec nic a místo aby se to zlepšovalo, domrdávají to čím dál víc.

    A pak si člověk pustí Division 2 - a až na kosmetické sračičky s levitujícími plechovkami je tam všecko v pořádku... Takže tak.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KID_MCHUTT: dik, jsem pako;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LA_PIOVRA: ty se dají otevřít
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TRAGED: a kdyby se nezavaraly cesty, kdyz se v pevnostech zaviraj opozdilcum cesty dal a za nima zbytek otvira truhlu:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já si nemůžu stěžovat, vždycky potkávám lidi, co tak nějak lítaj dohromady.
    A když bylo nejhůř a já padnul, tak se ke mne vypravil jeden javelin, byl celej bílej a snesl se ke mne z nebe a zvednul mne, jako anděl :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: Ano, bylo by prima, kdyby prehlednute dropy chodili jako v Destiny postou.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Škoda, že v tom free světě nemůžete být opravdu sám.
    Stalo se mi, že jsem tam byl s kamarádem a kus od nás si běhal nějaký týpek sám. No jen ze zvědavosti sem se za ním vydal a měl jsem tam na zemi MasterWork a kamarád Legendárku.
    Tak si říkám, kolik takových dropů jsem přéhlédl a nebo o ně přišel, jen proto, že se dotyčný držel blízko nás a nebo se náhodou naše cesty protnuly.

    Tohle mi přijde sakra na houby a nedomyšlené.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to radši nechám bez komentáře...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Teď se nekdo radoval ze Blizzard ukecal MS a kvůli WoW je DX12 pro Win7
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to už snad mají jenom důchodci, ne? :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Drive mě stvalo, že mi hra co 5 minut řekla, že za dvě hodiny se seerevr restartuje, teď mě štve, že se mi vypne server aniž bych si všiml jakéhokoliv odpočtu. Odezdi, ke zdi.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Radši se ptám, pamatuji odpor v NextGenu, tak jestli nejsi taky jeden ze 7kářů :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam