• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub



    Anthem Game - Official EA Site - Electronic Arts
    ANTHEM | OUTRIDERS

    @Outriders | Server status

    #AnthemGame | #BioWare | r/AnthemTheGame | Anthem world map | Anthem archive
    Inscriptions HOWTO

    Zde NENÍ NEXTGEN klubik, tak si prosím osobni injektiva a výpady šetřete do něj. Díky.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Je to pod daily challenge, za dva splnene kontrakty dostanes klic. Nejsem si ted jist, jestli je to za kazde dva, nebo ma kazdy narok jen na jeden klic denne.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    včera jsme to šli, klíč měl jen jeden a zrovna v ní něco bylo.
    Nám ostatním došlo až potom, co je ta divná nová ikonka, a skoro nikdo si nebyl jistý jak přesně se to získává. By bylo možná dobrý ozřejmit, tragede, když máš takovej přehled.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A je to resene tak, ze na konci Strongholdyu jsou 4 truhly, takze to fakt chce, aby mel klic kazdy. Co kdy by jste otevreli jen ty 3 "spatne"! ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT:

    Get Special Stronghold Rewards with Elysian Caches
    https://www.ea.com/games/anthem/news/elysian-cache-keys
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Padaji tam mats ve velkem, cili embers, weapon parts a colossus/ranger/storm/interceptor parts, neboli to, co musis jinak farmit ve freeplayi kus po kuse, takze jsou ted lidi spokojeni, protoze potom co si na MW udelaji challenge, tak si je muzou craftit tak dlouho, nez jim RNG nageneruje jim vyhovujici inscripce.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já dostal 40 těch oranžovejch embers, za výzvu, to se šikne
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (a pokud tam padá to, co na mapě, nejsem happy, pač mi toho "něčeho" včera spadlo 120 ks a žádná použitelná věc)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: psalo to něco divného, ale až mi to zase napadá, podívám se. Ta přehlednost v lootu se jim furt moc nedaří
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Tam.žádné nové mats nejsou. Padá tam to samé jako z nodu na mapě
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BIMBAS: po zabití bosse ve strongholdu
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ty klíče uplatním kde ? na konci strongholdu ? jinak do Forge instantne je fajn vec, jenom ten vylez porad trva. Jeste by tam mohli dat klikani na npc z mapy. Behat po pevnosti me fakt nebavi
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: z Elysian caches
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: ??? Jaký nový materiál?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: to mě opravdu nemotivuje, naopak
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ja mám hlavně pocit, že na XOX odemkli FPS. Ale nemam to jak změřit.

    A loot drop super. Rangera jsem jen za včerejšek vytáhl na MW, takže uz mi chybí jen No stone unturned Achievement
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KID_MCHUTT: piš střádej básníče, pak přijde update a zůčtujem spolu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: nojo, ale k čemu je ten nový craft material, to jsem nenašel
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KID_MCHUTT: ano, plynulost hry se zlepšila radikálně všude, až jsem včera na XOX čuměl jako puk. Na PC je to až extrémní.
    Ty změny co udělali jsou nápadité a dávají smysl i plnění výzev, získávání klíčů a podobně. Je fakt, že tento patch tomu dal hlavně hlavu a patu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: tak si trhni, ty jeden >P
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: mělo, jenom to vypadá, že dali prioritu likvidaci bugů a optimalizaci grafiky (FPS šlo o 15-20% nahoru, co6 je super)
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Mam ofehranejch 50 hodin z ty prvni vlny Origin Accessu ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam