• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Pak uz jedine EA suppoert, aspn dostanes slevu :-]
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: ne a ne
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: A nepomohl ani relog? A neni to nedokumentovaná featura a schovávají se u obchodníka v rewards?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jenom teda nevím, jestli to už není sabotáž odněkud zevnitř BW/EA - vypustit ven neotestovanou novou funkčnost potom, co jim lidi serou na hlavu kvůli tunám chyb... hnus.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    tak je to SUPER! dostal jsem emote a materiál z elysian chest!

    ...ale ve forge je nemám...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Na PC jsem na poslední šel namakanej jako prase, ale tady to jdu s grupou, tedy to jede hodně rychle a ty kontrakty přicházej po misích. Ale když je jedna v noci a ráno je třeba pracovat, nemůžu dodělávat před tím mise, notabene když to teď řve, ať nejdřív dodělám ty mise, jinak se na nástěnkách nic neobjeví /že by úprava včerejším patchem, chce to splnění povinností?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: jen kontrakty a ty fialový se mi ani ještě neukazujou, protože mám nízkej level. XOX verzi hraju od soboty.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Hmm, ja jsem posledni misi odkladal veeeelmi dlouho, dobehal jsem mezi tim komplet Arcanist i Freelancer mise, coz jsou vlasnte contrkaty, jen teda nemuzu zarucit, ze se pocitaji i do techto daily pro klic, do obyc deaily se mi na 99.9% pocitaly.

    Ovsem hral jsem velmi specificky, stravil jsem mrte casu ve Freeplay plnenim challenges, takzed jsem se pomerne casto vracel do Tarsis menit equip a vzdy prokecal kazdeho kdo mel u sebe bublinu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    respektive pro sentineli jsem dělal dva, ale to jedno nebyl kontrakt, ale mise. A po ní s euž žádný kontrakt neukázal, jen to řve ať jdu dohrát příběh.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: nejsem idiot, protě tam žádný nemám, nic tam není, prostě jsem všechno vyzobal a teď to čeká na dokončení příběhu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Complete every daily challenge to collect the maximum amount of Elysian Keys, and a reward will always be waiting for you at the end of a tough Stronghold. You’ll have to move fast, though, because Anthem’s world is always changing, and the Elysian Chests won’t be around forever.

    hm.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: my šli s Koralem a měli klíče, zbylíci klíče neměli. K posrání
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Jarred a Sentinelove davaji urcite mise i jeste pred dokonceim pribehu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: jo, už vím, já jsem včera se na XOX koukal, že ale nemám nikde kontrakt, jen jeden (jsem před pslední příběhovou misí) a pak už jsem šel spát.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Je to pod daily challenge, za dva splnene kontrakty dostanes klic. Nejsem si ted jist, jestli je to za kazde dva, nebo ma kazdy narok jen na jeden klic denne.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    včera jsme to šli, klíč měl jen jeden a zrovna v ní něco bylo.
    Nám ostatním došlo až potom, co je ta divná nová ikonka, a skoro nikdo si nebyl jistý jak přesně se to získává. By bylo možná dobrý ozřejmit, tragede, když máš takovej přehled.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A je to resene tak, ze na konci Strongholdyu jsou 4 truhly, takze to fakt chce, aby mel klic kazdy. Co kdy by jste otevreli jen ty 3 "spatne"! ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT:

    Get Special Stronghold Rewards with Elysian Caches
    https://www.ea.com/games/anthem/news/elysian-cache-keys
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Padaji tam mats ve velkem, cili embers, weapon parts a colossus/ranger/storm/interceptor parts, neboli to, co musis jinak farmit ve freeplayi kus po kuse, takze jsou ted lidi spokojeni, protoze potom co si na MW udelaji challenge, tak si je muzou craftit tak dlouho, nez jim RNG nageneruje jim vyhovujici inscripce.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já dostal 40 těch oranžovejch embers, za výzvu, to se šikne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam