• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    PIETA
    PIETA --- ---
    Lvl 8, pořídil jsem kolosa. První dojem - neuvěřitelně to vrže. (: Druhý dojem - vydrží to šíleně moc, najednou je mi úplně jedno, když jsem uprostřed hloučku nepřátel.

    Nechtějí mi k němu ale padnout další schopnosti. Dá se s tím něco dělat, nebo je to náhodné?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    co se takhle podívat, v čechách, na vortex.cz, najít si tam ten článek, kde jsou i odkazy, případně informace odkud se čerpá, a přečíst si ho?

    Tento týden se má rozhodnout o osudu hry Anthem » Vortex
    https://www.vortex.cz/tento-tyden-se-ma-rozhodnout-o-osudu-hry-anthem/

    pak pochopíte, proč je celosvětově celá komunita lidí co hraje Anthem na nohou a smutně kouká.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Posledni zpravy byli v prosinci:

    The ‘Anthem’ 2.0 Reboot Is Not Dead, Despite BioWare Drama
    https://www.forbes.com/...04/the-anthem-20-reboot-is-not-dead-despite-bioware-drama/?sh=47d9edb92517
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jsou vubec nejake novinky o te verzi 2.0? To akorat oznamili, ted bude ME remaster a dalsi ME projekt ale o tomhle neni vubec nic noveho ne?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BIMBAS: To byl i Earth and Beyond. EA je nekompromisni tiskarna na penize, moc sanci tomu nedavam.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    byla to jedna z mála her na které jsme se byly schopni sejít ve více lidech. Byla by skoda to zahodit
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    to jsou ty společné odměny.... na Xbox je to jednodušší, že jsem měl prostě lidi co to týdně hrají v přátelích a ve hře jsou z toho bonusy.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: gilda?
    PIETA
    PIETA --- ---
    Hra mi tvrdí, že mám mít kamarády, či co. Co to je ta aliance a k čemu je to dobré?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    považuju to za velkou škodu - z těch looter shooter věcí, co jsem za posledních pár let hrál, mě to bavilo nejvíc
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to jo, ale pak už nif :(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Tak na to probehnuti pribehu tam kontent je.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: no a content není... :(
    PIETA
    PIETA --- ---
    Já to vlastně od open bety neviděl. Už jsem úplně zapomněl, jak úžasně to všechno vypadá a zní. Krajina, a zvířata, a město, a nepřátelé. A to lítání! A to, jak moc to působí dojmem, jako že člověk fakt běhá v power armouru!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: jo. A je to moc pěkné, jenom je tam málo contentu a je to zabugované jak prase
    PIETA
    PIETA --- ---
    Takže říkáte, že rychle nainstalovat a odehrát, dokud to jde?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KID_MCHUTT: po dvou stovkách, ano.

    Koupil jsem to na xbox kamarádovi a on to začal hrát. Co ale bylo překvapení i pro mne – voni jsou tam normálně ldii a na xbox to hrajou. Normálně mu choděj ni do příběhovejch misí a hrajou to s ním....

    To skutečně je neuvěřitelně promrhaná příležitost. Hráče to pořád má! A nejenom to, lidi co to hrají hrají i Warframe a Destiny, jsou tedy schopní kdykoliv naskočit zpět do Anthem, kdyby vyšel datadisk nebo cokoliv. Jejich cílovka s nima má trpělivost.

    Jenže oni se BioWare prostě rozhádali a brutálně se napadají, navzájem se taky všichni vyhodili. Karpyshina Hudson vyhnal už potřetí? Podruhý? A Hudsona vyhnali podruhé potom taky.

    EA je měla chytit pod krkem a poslat tam personalistu a nenechat je se navzájem vyhazovat a mrhat penězi. Protože ačkoliv BioWare má vlastně ty scénáře a designy k updatům a datáčům k Anthem hotové, ale už nejsou lidi co by je zpracovali, protože všichni opět nasraně odešli pryč. Potřetí se jim tam už asi nevrátí a teda oficiálně říkali, že na tom tam teď dělá 30 lidí?

    na druhou stranu, díky odchodu tý spousty lidí z BioWare (včetně řadovejch) do ubisoftu máme poměrně kvalitní hry od Ubi. A Ubi budou dělat i star wars a asi nebude náhoda, že ten pánko co dělal Far cry 2 nebo WD Legion dělával v minulosti i design produkční návrhy k star wars open worldy... a maj tam hromadu původně řadovejch lidí od BioWarů, co tam roky dělali a současně Ubi je cílem i hodně lidí z CD Redů... a Ubi by je stačilo sem tam poslat do švédska... tam bych se asi obracel s nadějí k dalším Imortal Fenix, Assassínům a nakonec i Star Wars... ono když už jsem viděl ten stůl v AC Vallhala v tý mý osadě, nebo na tom trůnu ten jeden úkol s rozsouzením těch blbečků, tak mi bylo jasný odkud vítr fouká.

    Ale konec Anthem mne sere, tak krásný lore, tak dobrý základ, herní mechaniky a oni to jen tak zahoděj... //a mimochodem hned po vydání taky nejrychleji a nejvíce dobře se prodávaná hra od BioWare// ... teď budou vydávat ty mass effecty pohormadě, to taky nevidím dobře, protože pkud tam nepřepsali spousty věcí tak jen vynikne to, jak po jedničce vyhnali spousty lidí a změnili celej ten příběh i smysl ripperů a ta trojka, jak šla už úplně proti tomu... to bude jen další průser.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: tak hlavně že to teď bylo v akci... takhle zkurvit potenciál... :(
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tenhle týden vedení EA rozhoduje o tom, zda to úplně nezavřou.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Shoot me again, I ain't dead yet! Anthem 2.0 details

    Christian Dailey
    @ChristianDailey
    Blog is done and off for approvals. No timing, but I hope in the next few weeks. Thanks again for the awesome response and feedback to everything you are seeing (good and bad). It really means a lot to the team. Have a great weekend all. oh...and this.

    https://twitter.com/ChristianDailey/status/1286820068299612167
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam