• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: Je to velkej rozdil. Kazdej funguje uplne jinak. Ale SOLO se daji hrat vsechny.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: hele já nevím, já hrál primárně Rangera problémy jsem neměl, ale je fakt, že musíš být pořád v pohybu a nezastavovat se, krýt se a být poměrně ofenzivní k tomu
    PIETA
    PIETA --- ---
    Že vám ještě skáču do řeči... Je to mou nezkušeností, nebo je fakt docela velkej rozdíl v tom, jak jsou různý javeliny vhodný pro sólo hru a/nebo začátečníka? Protože s colossem mám pocit, že si můžu dovolit dost sebevražedný chování, prostě se vrhnout mezi nepřátele a mydlit to tam, u rangera mám pocit, že dokud se držím v krytu od větších davů nepřátel, je to v pohodě, a jako storm mám pocit, že si pořád musím hlídat zadní vrátka, abych mohl všem zdrhnout a v klidu regenerovat, a i jen přeletět nad nepřátelským táborem ve freeplay dokáže být dost o nervy...
    PIETA
    PIETA --- ---
    A ty rozhlasový hry... (Dramaticky) Kistááá!
    PIETA
    PIETA --- ---
    Level 14, a konečně mám flamethrower a lightning coil. Mwhahahaha, hahaha... Haha.
    PIETA
    PIETA --- ---
    Strašně mě baví ty debaty s NPC v pevnosti (a jinde). Brin, Sayrna, Neeson... Zlatíčka.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TENENTE: Nezapomen, ze hra je vertikalni. Pokud se budes drzet na zemi, dostanes na budku. Tzn. musis byt stale v pohybu a casto ve vzduchu. Jo, a voda, vcetne vodni triste, lepe vede teplo ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TENENTE: Nezapomen, ze hra je vertikalni. Pokud se budes drzet na zemi, doostanes na budku. Muzis byt stale v pohybu a casto ve vzduchu.
    TENENTE
    TENENTE --- ---
    Můžu poprosit o nějaké typy do začátku?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    prostě hrej... level 8, takovej bažant...
    PIETA
    PIETA --- ---
    Lvl 8, pořídil jsem kolosa. První dojem - neuvěřitelně to vrže. (: Druhý dojem - vydrží to šíleně moc, najednou je mi úplně jedno, když jsem uprostřed hloučku nepřátel.

    Nechtějí mi k němu ale padnout další schopnosti. Dá se s tím něco dělat, nebo je to náhodné?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    co se takhle podívat, v čechách, na vortex.cz, najít si tam ten článek, kde jsou i odkazy, případně informace odkud se čerpá, a přečíst si ho?

    Tento týden se má rozhodnout o osudu hry Anthem » Vortex
    https://www.vortex.cz/tento-tyden-se-ma-rozhodnout-o-osudu-hry-anthem/

    pak pochopíte, proč je celosvětově celá komunita lidí co hraje Anthem na nohou a smutně kouká.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Posledni zpravy byli v prosinci:

    The ‘Anthem’ 2.0 Reboot Is Not Dead, Despite BioWare Drama
    https://www.forbes.com/...04/the-anthem-20-reboot-is-not-dead-despite-bioware-drama/?sh=47d9edb92517
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jsou vubec nejake novinky o te verzi 2.0? To akorat oznamili, ted bude ME remaster a dalsi ME projekt ale o tomhle neni vubec nic noveho ne?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BIMBAS: To byl i Earth and Beyond. EA je nekompromisni tiskarna na penize, moc sanci tomu nedavam.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    byla to jedna z mála her na které jsme se byly schopni sejít ve více lidech. Byla by skoda to zahodit
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    to jsou ty společné odměny.... na Xbox je to jednodušší, že jsem měl prostě lidi co to týdně hrají v přátelích a ve hře jsou z toho bonusy.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: gilda?
    PIETA
    PIETA --- ---
    Hra mi tvrdí, že mám mít kamarády, či co. Co to je ta aliance a k čemu je to dobré?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    považuju to za velkou škodu - z těch looter shooter věcí, co jsem za posledních pár let hrál, mě to bavilo nejvíc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam