• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: ale v zasade to odpovida tomu, co pisou llidi v commentech na Steamu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: To mi chcers rict, ze MP je v tom udelanej tak, ze se jednoho stane server, jen routovanej pres jejich servery? To se mi nejak nezda.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: netuším, jak je to solo, kromě toho, že s pyro jsem měl problémy tam, kde jsem je předtím s techno neměl, ale dva a tři lidi jsou obtížností dost podobní, ten hlavní rozdíl je v tom, že ve třech to dvěma brutálně laguje a ve dvou to laguje jenom jednomu a ne moc.
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Angry Joe si stezoval ze ve trech lidech je to silene nevybalancovane oproti tomu kdyz jdes solo nebo duo
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    tak jo, cca po 40 hodinách dohráno story.
    - žádný nečekaný zvrat
    - v posledních možná dvaceti videích totálně rozsynchronizovaný zvuk
    - lagů jak nasráno, poslední boss díky tomu nešel zabít na 30/15, protože když člověka oneshotne neviditelný bordel a boss s každým dalším pokusem sype o jednu střílející chujovinu víc, nedá se to. Ani s full healing buildem, tankem a DD, které vydrží jak ženská.

    je tam vidět, že to vydávali kurva narychlo, celkem dlouho před tím, než měli - ta poslední cca třetina vypadá nedodělaně a komplet neotestovaně. A to, že to při loadu najednou udělá brutálně hlasitý zvuk, který skoro urve hlavu, jen tak, protože může, je třešnička na dortu.
    Jo a závěrečné titulky, stejně jako úvodní animace, nemají regulovaný zvuk, takže jedou na max. Asi aby na to lidi nekoukali. Viděli by, že tým víc šukal, než vyvíjel a testoval...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: mně fascinuje, že to tam nechávají vyhnít a nemažou to po sobě...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: ono se to nastrada, kdyz ma jeden ten report kolem 300MB:p
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: 37Gb :-O
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: C:\Users\****\AppData\Local\Madness\Saved\Crashes
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: dík :) já tam totiž asi budu mít podobné obludy taky...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: na nejaky obskurni misto, ale ted to z hlavy nedam, az mi to zas crashne tak to postnu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: kam je to sype?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: jo přes prime time to dneska drželo, ale lagovalo to jak prase... Jinak my už jedeme lvl 30/14 :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    lol, tak jsem to asi zakrikl - dneska uz to vecer startuju tak napodesaty, a kdyz uz se konecne dostanu za ten podelanej filmecek, tak to klekne na anticheatu:p a funfact nadavkem - crash logy zabiraly na disku peknejch 8GB:p
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kbelik 2.0

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Hmm, koukam ze na ty outage maji i historii!

    Outriders status page Status - Incident History
    https://status.outriders.net/history?page=1
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: ja se uz od vcerejska pripojuju docela v pohode a hra drzi(nepadlo mi to ani jednou, zadny zaseky v questech) - vlastne jediny problemy, se kterejma se jeste pravidelne setkavam jsou, ze to nastartuje az napodruhy (napoprvy to crashne po uvodnim videu) a semtam pote selze anticheat, ale jakmile jsem ve hre tak naprosta pohoda. Ale taky teda jedu zatim striktne solo
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: JEEE! Tuhle AR uz mam taky :-) Byla to odmena za nejakou Bounty.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Obecne, nebo jen v prime time? Ja se zatim krome nemoznosti se pripojit a 2 dickonektu setkal se zaseknuytim questu, oba na pile, pan v kadiboude se nmekativoval a ve Free marketu se neotevreli dve, u obojiho ale pomohlo odejit do hubu a vratit se do mise a nastesti se mose hned nberesetuji takze odehradne casti misu se nerespawnovaliu :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: je to průser hned jak začne prime time. Do té doby je to ok, v prime time to laguje jak prase, hra je mizerně napsaná, UE4 neustále padá, občas se posere anticheat, občas hra nepřežije spuštění videa nebo load, pokud je na obrazovce víc nepřátel, nestíhá to vyhodnocovat...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam