• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DA_NIELA: moje ségra mluví když spí. Celé věty v nesmyslném jazyce. Vzdycky jednou za čas, když se prepnou faze spánku.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    TOREIP: Muj muz mluvi sam se sebou kdyz si mysli, ze ho neslysim. Ja ho obcas slysim, ale nerozumim. A pochopitelně umírám zvědavostí!
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Už je to pár let, ale emoce a vzpomínky, které mozek v sebeobraně vypnul a skryl, abych se nezbláznila, jsou pořád částečně mimo dosah. Spoustu věcí si proto nevybavím. A když řeknu, že ve mně některé věci nevyvolávají žádné emoce, tak je to prostě fakt. V některých oblastech jsem opravdu bezcitná.
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    Uplne bezne mluvim sam se sebou nahlas, kdyz jsem sam. Venku vedu rozhovory v hlave.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Býval jsem dost introvertní a lidi jsem vedle sebe moc nesnesl a bavil jsem se spíš sám. Dnes mi to nikdo nevěří. Postupně jsem to dost překonal a společnost i celkem vyhledávám, ikdyž všeho dost. Takovej osobní rozvoj... Lidi, co se vyhýbaj a jsou tak plachý, že ani neodpověděj na pozdrav, mě trochu provokujou. Jo, mohl bych to mít stejně a v situacích typu zkušebka v nový práci se tak občas zvládl chovat taky. Ale lidi fakt nekoušou...
    TOMKOLARIK
    TOMKOLARIK --- ---
    Rád chodím na poštu, nejsem tam jen do počtu. Jsem tam důležitý člen, fronty co stojí ven. :)
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    The Irishman mě nudil a dokoukal jsem asi 20 minut.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Strašně často si vymejšlim důvody, proč někam nemůžu. Myšleno události vyžadující sociální interakce, hlavně třeba firemní večírky, týmbyldyngy a podobně. O čas to ale odnáší i rodina. A pak sem doma a šťastnej, že se nemusím nikde družit a juchat. A hlavně mluvit.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Přiznávám vůbec se sem nehodím ale je mi to jedno
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Vánoce mám zdálky rád, ale naživo jsou dost nepříjemný. Finančně, citově, časově strašně krvácím. A z vánočního jídla a chlastu je mi fyzicky špatně. Chvíle pohody? Naopak, nejnáročnější období v roce.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nemam rada Jirinu Bohdalovou.
    KULA
    KULA --- ---
    Jedni moji dva kamarádi jsou teplý a mě příjde hrozně cool jak to spolu válej.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    dal sem do makovy naplne buchet rum a kdyz sem je dal ochutnat mym muslimskym kolegum, tak sem jim to nerek.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Právě jsem "ozdobila" jedny z nejhnusnějších perníčků na světě...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Mam plan B.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    I když vím, že je nemocná a nemůže za to, tak mě neskutečně vytáčí jak kašle. Jsem matka roku, fakt :)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Dneska moje pracovní morálka asi bude stejná jako včera. S mladým jsme se každej v práci vymluvili na pracovní schůzku a jeli jsme si domů zamrdat :) :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PNXNTDD: za mne ne. Nostalgie k předmětům bez ucelu je k nicemu. Pokud te nastroj nejakym zpusobem "učil" kup si stejnej a pridej si to k seznamu lekci.

    Rikam to jako clovek kterej v zivote prosel skutecne bodem 0.
    KOIRA
    KOIRA --- ---
    Děsně moc se celej zivot snažím bejt spořádaná. A čím dál tím víc se na to chci vykašlat a přijmout ten chaos v sobě.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Věnoval jsem bezdomovci svůj kapesní nůž od táty když jsem byl ožralej protože mi to přišlo jako dobrej nápad protože mu se bude určitě hodit víc.....Přiznávám se že, teď je mi to líto.... i když to asi byl dobrej skutek. Má mi to být líto nebo ne ?
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Tak jsem dnes měla jít na vánoční slezinu..
    (né že by se mi tam nechtělo,.. řešila jsem, co si vezmu na sebe, poctivě ubalila dárečky:)
    ..no a pak jsme s chlapečkem pekli dort.. povídali si..chechtali se nesmyslům...
    a pak už bylo plno hodin...a...
    .. tak si tu teď nad teplou bezinkou řeším, jak se z té absence vylžu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam