• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    To děcko bylo držák, házel jsem na něj strašně zlý pohledy , ale brek nikde ,větší drsňák než jsem čekal
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    CLOWNZEPPA: Já všechny díly Divokýho anděla.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Mam neskutecnou chut dojet za manzelem sestry me zeny a regulerne mu rozbit hubu.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dnes jsem zažil relaps alkoholikoa, o kterém jsem to nevěděl... Pocity? Dost fujky, vztek, že mám být jinde a dělat něco jiného, než oživovat člověka, co "má chřipku", a trošku zklamání, že všichni ostatní, co o tom věděli byli like ono to přejde samo, už jsme to párkrát zažili...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Viděl jsem všechny díly Esmeraldy...
    SHEWOLF
    SHEWOLF --- ---
    Včera jsem uvařila k večeři tak výbornou kulajdu, že jsem ji dnes s těžkým srdcem dávala mladýmu do práce a v duchu si přála, ať ji z nějakýho důvodu nechce a já mohla ten zbytek sežrat celej sama.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Svým dětem říkám, že aby teď dobře fungovaly musí se teplé oblékat, být najedení a vyspaní...
    (Což sama nedávám a je mi v té fyzické nepohodě příjemně tlumeně)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Na svoji dnesni pracovni moralku nejsem vubec hrda.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nedavno jsem synka poslal spat o 2h driv s tim ze jsem po pohadce co poustime večer ho zahnal do koupelny...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Letos mě vůbec nebavěj Vánoce... Akorát mě sere, kolik je kolem toho práce. Kdybych nevěděla, jak je má muž rád, vykašlu se na všechny ty kraviny okolo.

    A taky vůbec nechci nic dávat švagrový, ale společenská konvence si to žádá. Silně zvažuju nejlevnější random kosmetickou kazetu, kterou potkám. Nebo nejhnusnější a nejplastovější fusky. Ještě v blbym čísle třeba...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    CARLITO: nevidel sem ani jeden z:
    pan prstenu, harry fotr, cokoli se schwarzenegerem a vubec vsecky ty mainstreamovy a hollywoodsky sagy jelikoz sem alergickej na klasicky filmovy schemata a scenare kdy i dialogy z filmu odehravajici se ve stredoveku pripominaj rozhovory dvou teenageru sedicich v mekaci se smartphonem v ruce

    (tim nechci tvrdit ze bych byl nakej silenec do nezavisly kinematografie, muj profil je spis neco mezi filmovym analfabetem a nahodnym objevitelem kdyz mi neco semtam pride pod nos)
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    nesnášim kočky !
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    Neviděl jsem ani jeden díl Star Wars ( ale asi to napravím ).
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Když děcka někde dostanou přeslazený, převoněný a přebarvený fujtajbly (rozumněj sladkosti), tak jim je odeberu s tím, že teď ne, uschovám je do skříně a když se na ně zapomne, tak je v tichosti a zcela bez výčitek (protože to stejně není jídlo a žádné nepřátele, kterým bych to byla ochotná dát, nemám) vyhazuju do koše.

    (A nepřestane mě fascinovat, že má pořád někdo potřebu takovej sajrajt kupovat, když už se všeobecně ví, že to není nic dobrýho a pro natvrdlejší je tam často nápis: "E 110, E 104, E 122, E 129, E 102, E 124: mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí".)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Včera jsem byl poprvý v posilovně a bavilo mě to. Sám jsem tomu nevěřil :-D Dneska si sice skoro ani neobleču tričko, ale mám z toho dobrej pocit. Jen se bojím, že mi to nevydrží moc dlouho :-D :-D
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    SKAFF: To budeš jistě dobrej kàmoš, ale dle času minulého je někdo přebral tobě. Spravedlivé.
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    Nemám moc rád humbuk kolem vánoc, přání si s pracovními partnery s kterýma se stejně vlastně vůbec neznáme a tak... no, ale když dám někomu jako PFko kalendář + dvě propisky a od něj dostanu litrovku Jacka Danielse tak se přiznávám, že mi to zase tak moc nevadí :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SKAFF: Kolik jich bylo?
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Vsechny moje vztahy zacaly tak, ze jsem ji prebral.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Leta sem se vyhejbal vanocum vymlouvajic se na hodne prace a nejezdil do CR za familii, kazdej rok. Skutecnej duvod byl ze sem nemusel resit darky, ze je i nerad dostavam a ze me bavilo si na stedrej vecer vohrat si parek, votevrit pivo a cumet na nakej film.

    Ted uz si vanoce diky detem uzivam, ovsem opet mam hromady vymluv a opet zustavame doma. Prvni vymluva je nechut stravit svatky v aute, objizdet vsecky a dorazit dom vyfluslej. Dalsi je ze pro deti je dulezity travit vanoce doma. Skutecnym duvodem sou opet nesmyslny darky, tentokrat hlavne detem, kde i pres veskery embargo z nasi strany, je prarodice zahrnujou hromadou plastovych kramu ktery se po mesici poserou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam