• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ROARCK001
    ROARCK001 --- ---
    mám strašnej despekt k lidem kteří vyslovujou event jako "ívnt"
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Jsem hrozně línej!
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    jsem přežranej smaženýma řízkama a to ani neni neděle .. :-/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: Já se nedávno rozhodl, že už to stačí a že musím zavést taky něco barevnýho... začal jsem tím, že jsem si koupil sadu deseti spoďárů v pestrejch barvách a pár triček... zatím se ještě učím, jak to mám vlastně sakra prát... Přestal jsem si připadat jako mladej starej, co furt chodí v tom samým...
    1KA
    1KA --- ---
    Když si vařím kafe, dolévám ho pak mlékem až úplne po okraj, až se na hrnku skoro vytvoří oblouček. Potom kávu usrknu a teprve potom jí donesu na stůl. :-)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Mam ve skrini krom nekolika jinejch (cernejch) svrsku obrovsky mnozstvi cernejch tricek, ktery porad narusta. Uz se mi tam prestavaj vejit a budu za chvili potrebovat stejne velkou skrin jako ma moje paradiva polovicka, oproti ktery ja chodim oblikanej jak vagus.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    GREAT_R: hehe, já to mám ze dvou stran – muž pravidelně ožívá až večer a chodí pravidelně spát až dávno po půlnoci, takže když on večer pořád něco, tak já taky nespím, protože s ním chci něco probrat nebo s ním prostě jen tak být nebo on chce něco, aniž by nám do všeho pořád zasahovaly děti.... no a děti se zase budí (zejména o víkendu a o prázdninách) brzy, takže mě vzbudí taky brzy, protože potřebují napít/najíst/whatever. Grrr. Tohle jestli někdy nějak vyřeším, fakt nevím. Jako jasně, mohla bych zalehnout hned poté, co jdou děti spát, ale a) už jsem léty vytrénovaná na nespavost, b) co bych z toho života měla, když by se celej odehrával jenom když jsou děti nespící a přítomné... Jako mám je ráda, ale taky nejsem jenom máma, mateřství není něco, co by mě cele naplňovalo, kromě toho jsem fakt už péčí o ně vyhořelá, jak pořád něco potřebují a chtějí, to už je mooooc..., kromě toho jsem ještě introvert a miluju samotu, jako klidně úplnou, abych tak nějak konečně "přišla k sobě" a zjistila, co vlastně chci a potřebuju já...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MISHACZEQ: Mám to stejně. A taky se celoročně snažím vstávat dřív, ale žiju s člověkem, co mě stahuje zpátky, protože se mi nechce chodit spát brzo, když on tam má ještě pořád zábavu do dvou do rána a když vstanu brzo, tak ho budím. Odpovědí na tohle ke disciplína, ale to máš jak když chceš zhubnout, nebo přestat chlastat...
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Naposledy jsem vstavala na budika 19.12., zitra resp. dneska mi zazvoni v 6:40. Za tu dobu, co jsem mela volno se mi pretocil rytmus a usinala jsem ve 3 a vstavala ve 12. Nesnasim ranni vstavani a i kdyz mam svoji praci rada a nesere me, tak se mi vubec nechce jit pracovat
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Nesnáším když někdo vezme malý dítě s takovým tím praskavím kašlem mezi lidi.
    Úplně ty hleny v těch dětech krupou a jsou určitě bacilonosiči. Ten můj pohled na ně vždycky. Já jsem dítě když mělo ten křaplak nikam netahala ať z důvodu toho že dítěti to asi nepřispěje tak z důvodu slušnosti vůči ostatním.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LEONKA:
    INSEQUI: Tím se nám kruh krásně uzavírá... Nicméně občas se zkouším vcítit do časů (které sotva pamatuju), kdy byl telefon jeden nebo nula na stole doma. Pak byl taky na poště, v telefonní budce a na pultech některých podniků. Nikdo vás nestalkoval a nestíhačkoval. Prostě jste nebyli k zastižení.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Celkem často nepodepisuju, nikomu. Pokud je to dulezity, zavolaji.
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    Nekdy, vlastne prevazne, nezvedam telefony nikomu. Nesnasim telefonovani. Jestli to je dulezity, at pisou..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Někdy schválně nezvedám telefon rodině. Jestli to bylo důležitý, zavolaj znova.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Miluju ty ponožky s hezkýma vzorama, ale nemám jediný boty, ve kterejch by to bylo vidět. Polobotky už roky nenosím a ponožky do sandálů taky ne... Ale už nechci, aby mi jen tak ležely doma, takže asi ty polobotky koupím...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Nesnáším cibuli. A snad ještě víc nesnáším, když se mě lidi snažej přesvědčit, že je to "základ", a že se bez ní nedá vařit.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Preju vsem odpalovacum rachejtli utrhany prsty.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nejraději bych na Silvestra pracovala za barem. Tohle programové alkoholické šílenství je vždy lepší pozorovat z bezpečné strany baru :)
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    seru na hubnutí, na to už jsem starej..
    1KA
    1KA --- ---
    Místo vaření oběda raději mazu lyže ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam