• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DMAG
    DMAG --- ---
    Mám seznam hudby na můj pohřeb.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SAMUEL_HAIN: Čtu, ale pomalu. Beletrii ko zumuju audiobookem, nebo strojově namluvenou. Audiobook ma tu výhodu, že krom příběhu dostaneš i interpretaci nějakým dobrým hercem.
    SAMUEL_HAIN
    SAMUEL_HAIN --- ---
    čtu
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: Tak to tě suchej únor skoro nezasáhne...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    1/5 ze 100 dnů bez alkoholu je za mnou :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    piju staropramen déčko :/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Letos, až skončej svetry, bych chtěl zkusit depilaci svejch chlupatejch zad... Prý to bolí víc, jak kerka...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Porpvé v tomhle roce jsem si oholila nohy. Zima je supr!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Dávání minusů Hawkingovi mi neskutečně zlepšuje náladu :)
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že kdybych neměla děti, tak snad vůbec nevařím. To jdu radši na lyže nebo na procházku a odbydu se salátem :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    Kazim baletky z Nove sceny drogama a alkoholem a pak si navzajem lamem srdce.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    koukam neustale zendskejm co me minou po (_!_) ze se pokazdy otocim

    (... vyjma tech co vypadaj jak kdyz vrana srazi paty a opacny extremy od metraku vejs .. )
    a pak se pristihnu ze pokud osobne jednam s nakou, tak chovam markantne vetsi sympatie ty ktera ma proste pozadi za ktery lze chytnout
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ADEL91: jo, to mě taky :)
    ADEL91
    ADEL91 --- ---
    Lépe se mi usíná, když mám ruku vloženou v kalhotkách..pak spím jak dudek, jinak se převaluju :D
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Tak dlouho jsem už nejedl maso, že občas dostanu chuť na hovězí křidýlka.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Pěkně jsem si omotal naši ředitelku kolem prstu . . . až je mi to blbý někdy . . . jsme ve společném kanclu ještě s dalšíma 3 kolegyněma a občas to je jako v kurníku. A já se naučil takovou super vlastnost, že vypadám, že poslouchám, ale jde mi to jendím uchem tam a druhým ven, nebo spíš to nejde ani tam, ale mám suprově zmáknutý fejkový aktivní naslouchání, takže to vypadá, že je fakt poslouchám - ale když se mě pak zeptá říďa, no a co si myslíte o tom vy ? Tak většinou říkám - no přesně jak jste teď říkaly . . . . a holky sou spokojený a já taky :-D přitom nemám ani páru co řeší :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Dokážu velmi zaníceně, „odborně“ a do nejmenších detailů mluvit o věcech, kterým vůbec nerozumím a slyším o nich třeba poprvé v životě. Vždycky pak čekám kolik lidí pozná, že si ty informace úplně vymýšlím.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Mám ráda zimu, protože můžu na sebe oblíct všechny ty vrstvy a cítím se tak nějak víc chráněná před vnějším prostředím. Oddělená od ostatních lidí venku.
    1KA
    1KA --- ---
    Včerejší pódiové umístění mého syna mne dojalo, a to dost....
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Jsem z naprosto sobeckých důvodů moc ráda, že jde mužova babička do skoro až předraženýho pečovateláku. Při další návštěvě ldnky bych se fakt musela vymluvit na vlastní libovolnou chorobu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam