• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Já ne. Já mám na popíku rád tu jednoduchost a že nemusíš mít moc předchozí zkušenosti, aby ti singly dávaly smysl. U většiny těch interpretů bych nevydržel celé album, ale u několika málo jo, pokud to se mnou bude rezonovat, což se stává jednou za sto let. Jo, rád si dám něco narocnejsiho, ale ne když je u toho někdo jiný nebo když se tomu nemůžu naplno věnovat.

    Důležitý je bejt aktivní posluchač, objevovat další a další hudbu, chodit na koncerty a nesjizdet hitradia a neposlouchat stejný album furt dokola.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SALAMAN: až na dvě výjimky bych se pod to podepsala.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GIOMIKY: Jé vidíš, na Nohavicu jsem zapomněl!
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SALAMAN: Od toho tady mame alternativni scenu

    cz.alt.mus - YouTube
    https://www.youtube.com/playlist?list=PL_eS5x0-2jzkibes9e5geJCHRi7K9bmN7
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GREAT_R: Přiznávám se, že mám rád třeba tyrolské jódlování.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SALAMAN: Tak nam aspoň pověz, co posloucháš rád.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Nesnáším spoustu umělců a hudebních skupin, které jsou jinak více či méně populární. Bych blil kdykoliv, kdy jsem nucen poslouchat třeskutě vtipný a originální Little Big, dále Red Hot Chilli Peppers, Linkin Park, Lucie, Vypsaná fixa, Divokej Bill, Chinaski a další príma kapelky, kterýma mě mučily spolužačky na základní škole, za Kryštof Krajča pobodat, dále ABBA, Metallica, Queen, rádoby oi Orlík, Sto zvířat a podobný skáčko pro všechny pohodový lidičky, vlastně cokoliv, co má v názvu ska a není to z šedesátých let, Wanastovi wjeci nebo jak se to jmenuje, samozřejmě Ortel, páč ten buzík v koženejch slipech ani nemá koule na pořádnou hajlovačku, Čoko Voko i přesto, že je Adéla Elbel fakt kus a je i vtipná, Landa, páč je to mentál a málem bych zapomněl na Tomáše Kluse, debílka a panwericha. Možná jsem kulturní barbar a ignorat, ale no a co.
    DMAG
    DMAG --- ---
    ROARCK001: zatím ne, kdyztak to nekdo zazpiva
    ROARCK001
    ROARCK001 --- ---
    DMAG: a predplaceno OSE taky?
    DMAG
    DMAG --- ---
    Mám seznam hudby na můj pohřeb.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SAMUEL_HAIN: Čtu, ale pomalu. Beletrii ko zumuju audiobookem, nebo strojově namluvenou. Audiobook ma tu výhodu, že krom příběhu dostaneš i interpretaci nějakým dobrým hercem.
    SAMUEL_HAIN
    SAMUEL_HAIN --- ---
    čtu
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: Tak to tě suchej únor skoro nezasáhne...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    1/5 ze 100 dnů bez alkoholu je za mnou :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    piju staropramen déčko :/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Letos, až skončej svetry, bych chtěl zkusit depilaci svejch chlupatejch zad... Prý to bolí víc, jak kerka...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Porpvé v tomhle roce jsem si oholila nohy. Zima je supr!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Dávání minusů Hawkingovi mi neskutečně zlepšuje náladu :)
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že kdybych neměla děti, tak snad vůbec nevařím. To jdu radši na lyže nebo na procházku a odbydu se salátem :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    Kazim baletky z Nove sceny drogama a alkoholem a pak si navzajem lamem srdce.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    koukam neustale zendskejm co me minou po (_!_) ze se pokazdy otocim

    (... vyjma tech co vypadaj jak kdyz vrana srazi paty a opacny extremy od metraku vejs .. )
    a pak se pristihnu ze pokud osobne jednam s nakou, tak chovam markantne vetsi sympatie ty ktera ma proste pozadi za ktery lze chytnout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam