• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    GONZA223: Většinu hudby mám ráda jen z nostalgie.
    GUMBA: Sudý nebo 5.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Ze srdce nenávidím všechny písně od Queen.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    INDIAN: Beatles nenávidím do morku kostí.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nedávno jsem se z nákupu vrátil bez salámu, který ale byl na účtence, takže jsem ho poctivě zaplatil... Myslím, že mi ho ukradla bába přede mnou ve frontě na kasu... druhá varianta je, že jsem ho prostě nestrčil do tašky a nechal ho tam válet. Vybírám si tu první variantu, protože u té druhé se cítím jako oběť zločinu, zatímco u té druhé jako debil.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Kupuji vždy sudý počet housek.
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    koukám, tady je to samej hudební fajnšmekr :-/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NELLAS: mám rád Lucy in the sky with diamonds a Eleanor Rigby...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Miluju Beatles.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Čumím do tohohle klubu, zatímco stojím na červený...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak když už sme u hudby, tak já si strašně rád ujíždím na málo známejch divnohudbách, ale radši to moc neventiluju, abych nebyl za debilního hipstera. Taky sem hroznej hater a nesnáším přesně ty preceňovaný rockový klasiky jako Queen nebo AC/DC, ale taky to moc neventiluju, protože když sem se do nich jedinkrát opřel, dostal sem čočku ve stylu "komu tím prospěješ".
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    SALAMAN: Já se zas jednou rozbrečela, když jsem slyšela Guns n roses v radiu. Bylo to po probuzení z narkozy na pooperačním a nikdy nezapomenu na ten pocit plný dezorientace a frustrace z toho, že jsem se zas probudila do světa, kde musím snášet takové uslintané výblitky.
    FORTY
    FORTY --- ---
    SALAMAN: Když jsme u tý Metallicy, přiznávám se, že se mi líbí album St. Anger.
    FORTY
    FORTY --- ---
    INDIAN: Hudba pink floydů se sice považuje za klasiku, ale imo jen asi 4 alba. Zbytek je psychidelická experimentální avantgarda, kterou těžko skousne i spousta jakoby fanoušků.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Za tak 95 procent hudby, kterou mám ráda, se v podstatě stydím. Všechny moje playlisty na spotify jsou utajené.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    U me je to vseobecne s jakymkoli interpretem a jeho muzikou, co je prohlasenej za "klasiku" a kdokoli se rouhajici se proti je za kacire. Takze mam taky problem trebas s Queen, Pink Floyd nebo uplne nejvic s Beatles a vubec s tema vsema pionyrama rocku... A neni to tim mainstreamovym tlakem, opravdu mi ta muzika nikdy nic nerikala.

    (a este tuplem, kdyz mi nekdo neco takovyho cpe, protoze porad nosim dlouhy vlasy a ma me za rockera ... to uz mam fakt chut si ho jit vomlatit vo planku)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: u vypsaných interpretů můžu jejich singly a jsem ok s imagem a otiskem, který maji. Celé album mam rád jenom u CokoVoko (srdcovka) a u queen kompilačku... Tak tak
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GREAT_R: a to já mám jednoduchej popík ráda, akorát zrovna souhlasím téměř s celým tímhle konkrétním výběrem.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Já ne. Já mám na popíku rád tu jednoduchost a že nemusíš mít moc předchozí zkušenosti, aby ti singly dávaly smysl. U většiny těch interpretů bych nevydržel celé album, ale u několika málo jo, pokud to se mnou bude rezonovat, což se stává jednou za sto let. Jo, rád si dám něco narocnejsiho, ale ne když je u toho někdo jiný nebo když se tomu nemůžu naplno věnovat.

    Důležitý je bejt aktivní posluchač, objevovat další a další hudbu, chodit na koncerty a nesjizdet hitradia a neposlouchat stejný album furt dokola.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SALAMAN: až na dvě výjimky bych se pod to podepsala.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GIOMIKY: Jé vidíš, na Nohavicu jsem zapomněl!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam