• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ...Chlapci a chlapi, Dynastie Nováků, Byl jednou jeden dům a Dnes v jednom domě...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Miluju starý a často nenáviděný seriály - Žena za pultem, Plechová kavalerie, Rozpaky kuchaře Svatopluka, Synové a dcery Jakuba skláře, Nemocnice na kraji města, Vítr v kapse, My všichni škokou povinní, Tajemství proutěného košíku, Chalupáři atd.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mame v rodině hostorku, ze jedna příbuzná dělala v papiňáku jelita. Jelita se protlacily tlakovým ventilem a výstříkly se na strop.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Máme doma na stropě fazole, které unikly z papiňáku.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Mám iracionální strach z papiňáku a proto ho vůbec nepoužívám.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOVOVAMINCE: coz je morbidni samo o sobe....
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Ja zboznuju The great pottery throw down. Talentova soutez pro krehke duse.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Zbožňuju americký a britský reality shows. Nejlepší jsou ty, kde se morbidně obézní lidi snaží zhubnout. :D
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    priznam se, ze me hreje u srdicka ze nejsem sam v mych hudebnich nepreferencich a ze se NELLAS pujde upalit.

    (a mohli bysme si na to zalozit nakej specialni klubiki, pac uz sme to tu imho slusne zas*ali)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A jinak mám ráda většinu kapel a zpěváků, na které se tu nadává. Asi se půjdu upálit :))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Pop a Oldies nebo jak se tomu říká mi nevadí, dokonce ani ty Český radoby rockový kapely mě nějak moc neserou, ale až na pár vyjimek jako jsou třeba Mandražé (jak se ta sračka píše nemám tušení, a ani mít nechci), Chinaski, Nightwork a další podobnej odpad, za to by se mělo upalovat za živa. A jedno velmi speciální pobodání za Kryštof! To totiž přesahuje snad i hranice vesmíru svojí strašnou špatností!

    A Nohavica, z toho se mi taky otevírá kudla v kapse.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Jsem nevymazlená a berou mne chutě... to zas bude den! Obdivuju lidi co žijí v celibátu dobrovolně a léta.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    GONZA223: Většinu hudby mám ráda jen z nostalgie.
    GUMBA: Sudý nebo 5.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Ze srdce nenávidím všechny písně od Queen.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    INDIAN: Beatles nenávidím do morku kostí.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nedávno jsem se z nákupu vrátil bez salámu, který ale byl na účtence, takže jsem ho poctivě zaplatil... Myslím, že mi ho ukradla bába přede mnou ve frontě na kasu... druhá varianta je, že jsem ho prostě nestrčil do tašky a nechal ho tam válet. Vybírám si tu první variantu, protože u té druhé se cítím jako oběť zločinu, zatímco u té druhé jako debil.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Kupuji vždy sudý počet housek.
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    koukám, tady je to samej hudební fajnšmekr :-/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NELLAS: mám rád Lucy in the sky with diamonds a Eleanor Rigby...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Miluju Beatles.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam