• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    GREAT_R: Jà netvrdim, že nemà a chàpu to. O to víc zda li je někdo např. lèkař, který mà před sebou důležitou operaci apod. Psala, že může pracovat z domova a tak z toho nebudu dělat drama a oslavovat jak mâm skvělý kolegy, že mi nemocnýmu říkají ať marodim. Reagoval jsem na ty její pochody viz jsem línà a k ničemu. Když jsem nemocný. Měsíc to přechàzim a pak mě to semele a màm takový pocity. Tak to asi mà holka vcelku rozcuchaný. Màš li selský rozum a vztah k sobě samèmu. Tak prostě marodim abych byl, co nejdřív v pohodě a seru na nějakou práci a pocity, který mě jen doráží a jsou zcestný...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    CLOWNZEPPA: Hej... Tenhle problém má ale spousta lidí. Seš nemocnej a ležíš. Jestli jsi měl nějaký plány, jsou v piči a v případě některejch nemáš ani sílu je zrušit. Jestli jsi chtěl něco dodělat, nemůžeš. Jestli jsi chtěl někam jít zase máš smůlu. To vyřazení z normálního života je úplně stejně blbý jako ta samotná nemoc. A pokud ti do toho volá šéf, matka, děti, nebo kdokoliv, že s tebou na něco počítali, dojebávaj tě ještě víc. Pokud se ti to neděje, gratuluju, ale někdo na to, aby měl od těhle věcí klid, potřebuje nějakej adaptační čas.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    NEI: Nikdo ji neradí. Napíše sem demenci jak ji je zle a že má výčitky ohledně práce a pocit, že je k ničemu. Člověk ji napíše ať vesele marodí s nějkým osobním dojmem a ona na to takhle úzkoprse reaguje a vybaluje nějaký nesmysly. Opravdu nàs často sere to, co děláme sami. Vytýkà mi tady jakesi psychologickè analyzování a sama analyzuje na druhou. Ale chápu. Je to tvá kamaràdka. Tak ji domluv ať ti neskončí na kapačkách.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FAIRIELLA: Nikdo ti neradí. Jà napsal jen můj dojem. Je čistĕ tvá zodpovědnost, co přijmeš a co ne. To, že máš ve své hlavičce filtr, že nàzor či něčí dojem je automaticky bezpodmínečná rada je tvůj problèm. Pointa mèho příspěvku byla ať vesele bez výčitek marodíš. Takže nechápu tvou reakci. Zřejmĕ bys mĕla změnit terapeuta. Asi to odflàknul. I když tyhle pochody spíš vypovídají dost o tobě než o něm.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Zdravotně jsem odpadla, beru si tudíž volno a i když je toho teď v práci miliarda, vůbec nemám vůči kolegům výčitky svědomí...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FAIRIELLA: Tak jsem se nespletl. Za pravdu se človĕk zlobí. Tvoje útočnost je vypovídající. Mnĕ jsi upřímnĕ úplnĕ ukradenà. Ať si každý žije jak je libo. Myslel jsem to konstruktivně a bona fide. A zda li budeš mít nĕkdy zlomenou nohu. Jdi si zaběhat. Ať nemàš výčitky, že jsi ničemu...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FAIRIELLA: Mně přijde mimo být nemocný a mít tvoje domněnky. To je prostě můj nàzor a dojem, kterym reaguju na tvè přiznàní, který je uplnĕ iracionàlní a dle mě to mà psychologický podtext...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FAIRIELLA: Zda li slyšíš hlas se kterym se neztotožnuješ. Jde proti tobĕ a vytvàří tenhle blud. Tak màš asi jiný problèm než nachlazení. Proč bys měla něco dělat, když si indisponovanà? Na tož mít nějàký výčitky. To je úplnà demence. Lidskà psychika je jak cibule. Dle mĕ si tou prací kompenzuješ nějkou sebehodnotu, kterou nědo pošlapal a tak se citíš k ničemu. Zda li se pletu a ten hlas je vědomý. Tak ho polšli prostě do prdele. Ego rulez. To mà neustàle pocit, že by se něco mělo a potřebu se hodnotit. Měj se ràda a vesele maroď. Zmuchlej tu bludnou myšlenku a zahoď ji.
    DMAG
    DMAG --- ---
    MIORIEL: díky za inspiraci, musím taky čas od času udělat. Prostě nasednout a jet rychle někam do prdele, a pak zpět poníženě do prdele.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MIORIEL: Teď tomu nerozumím. Ty jsi poprvé jela vlakem, nebo jsi sedla do prvního vlaku, který jsi spatřila (bez ohledu na to, kam jel), když jsi došla na nádraží?... Nebo jsi šla na nádraží a sedla na první vlak, co jel tvým směrem bez toho, abys to dopředu plánovala?
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Cesta prvnim vlakem, ktery jsem zpozorovala byl skvely napad. Musim zas nekdy zopakovat:)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    PRASECI_SOIREE: Máte sklep?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nemám rád, když lidi při sexu vydávají zvuky. Myslím tím zvuky naschvál, ne to, že potrebujete dýchat nebo že vám samou slastí uteče sten. Mám z toho pocit jako když vám zubař strčí do pusy tři nástroje a chce si u toho s vámi povidat. Tichej režim je mi příjemnější.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    FAIRIELLA:
    GREAT_R: cas od casu se s lehkou rymickou zamerne hodim marod, aby si moji kolegove a nadrizeni uvedomili jak jsem nepostradatelny (a taky si chci samozrejme odpocinout a poradne se dospat)... jako zadostiucineni me pak bavi tise sledovat zmateny maily a zpravy na slacku
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    FAIRIELLA: Mívám to taky. Vem si dovku, nahradni volno, nebo nemocenskou, jinak si to jeste víc prodlouzis a skoncis s necim chronickym, nakazis par lidi kolem sebe nebo chytne hned neco dalsiho.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Nikdy jsem v hospodě neukradl půllitr.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    TRISMEGISTOS: To asi každej a o to větší je to výzva to změnit, ale záleží jak v čem. Každý máme zcela výjimečnou optiku a vnímání. A práh toho, co sneseme.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    CANEBRA: Ultra frnda. Řekl jsem ji něco podobného, co tu pišeš do očí, ale moc to nepobrala...
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    někdy to prostě vůbec nedávám...
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    Já zas nesnášim Bereniku Kohoutovou a její attention whoring. Začíná to u ksichtu, pokračuje přes herectví, děsně vkusný akty a fotky z hajzlu na instáči a končí její originální trendovou muzikou. Dík moc
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    CARLITO: Já to měl před pěti lety a rychle to odešlo. Krom prvních pár singlů, co měla, mě to vlastně vůbec nebavilo. To Kawaii Tokyo, to byla ale fakt hrůza...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam