• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    Poslední dobou se nemůžu nabažit písniček Avril Lavigne.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    TOREIP: Aha, tak to jsi ty!
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    Cas od casu ruzne trollim celej barak. Asi mesic jsem otacel vsechny veci na nastence vzhuru nohama, obcas zacvaknu vstupni dvere (dont worry, nejsou na zamek a jsou tam pak dalsi - na zamek) a na nastenku dam vzkaz, ze je to znameni jak si lupici vybiraji byty, at si kazdej dava majzla, povoluju svetla aby nesvitily a nedavno jsem natahnul bezpecnostni pasku zevnitr hlavniho vchodu, takze vsichni chodili zadnim a obchazeli celej barak. Uff, to se mi ulevilo.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Chodil jsem před lety v Dejvicích onanovat na hajzl do KFC v ràmci sexu po telefonu s mou tehdejší přítelkyní. Pracoval jsem naproti a tam to nešlo. Je to cca víc jak 15 let a kdykoli jdu okolo. Vzpomenu si a smĕju se a divim se sobě samèmu.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    KOVOVAMINCE: Poznal jsem ho osobnĕ a přišel mi fajn. Na nic si nehraje a je svůj. Vàží si lidí, co ho nesnàší, protože mu dĕlají skvĕlý promo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUULUU: tohle je jednomuzna kapelka.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUULUU: nikoliv jsou ale je.
    Je to takovej ukulele umelec kterej se jednou trefil snad do babise a od ty doby zpiva furt stejne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOVOVAMINCE: to jsme dva. Je to jak xindlx, jahelka a podobny. Jedno jako druhy stejny.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Nesnáším Pokáče.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    MADIETTA: To se nedivim. V pořàdku to jistě není. Jà to màm teda zcela opačně, ale nejde vyloženĕ o pud jako spíš o průchod fantazie a hravosti. Občas je ta frekvence fakt halůz. Obzvlàště tahle zima na mě měla až jarní vliv. Urcitě to není nedostatkem. Jà to v tomhle màm, že s jídlem roste chuť. Přeju ti ať se to zlepší. Obraz bez barev nemá takový glanc.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    PRASECI_SOIREE: kdo viděl Mr. Hands, Equus a další hrůzy, ten ví, co jsou koně zač.
    AMANT
    AMANT --- ---
    koně jsou divný. maj nohy velký jako já. stačí jeden pohyb a vyrazí ze mě duši. vědí to nebo ne? táto, to je strach?:)
    1KA
    1KA --- ---
    MADIETTA: myslet na sex je tak osvobozující :-))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    INDIAN: priznavam, ze mne mne tvoje hlava moc netankuje, k vomlaceni mi obcas staci svoje.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZUULUU: seš lidumil já to vidím podobně ale bez jediného člověka...
    To by se teprve hezky žilo .... Těm zvířatům.

    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SARAJ: priznam se, ze vzdycky kdyz vidim vyrazy typu peak radosti nebo Mit v hlave bucket list, musim si ho jit vzdycky pak vomlatit vo planku
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Přiznávám se, že poslední dobou na sex prakticky vůbec nemyslím a znepokojuje mě to.
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznávám se, že poslední dobou myslím jenom na sex :-)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZUULUU: že jsou temný děsně. Ja myslím že se v životě do žádného nepodivam. Úplně vidím tu tmu bouřku všude vlny a já tam úplně sama .... Uuuuaaaa a pak mi praskne ta žárovka.
    Horor
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    PRASECI_SOIREE: taky jsem se těšila na redukci... A nic moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam