• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    DMAG: :D u sebe mi to neva. ale musim říct, že to je specifický chroupání jen u některejch lidí, který zní tak nějak "dutě". jako kdyby měli v dutině ústní jeskyni a rozlíhala se jim tam ozvěna křupání. nevim, jak to popsat.)
    DMAG
    DMAG --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Zapomněl jsem dodat, že občas takhle vytočím sám sebe svým vlastním chroupáním a žvýkaním, to je pak docela patová situace.
    DMAG
    DMAG --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: nejsi sám, já buď musím odejít, nebo tomu člověku občas vynadám, i když chápu, že ten zvuk chroupání (fůůůůůůj) je naprosto přirozenej. Když k tomu ještě někdo srká a třeba i nechtěně mlaskne, nabíhá mi na čele žíla.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Už se nemužu dočkat až se vychciju na ten zasranej sloup na Staromaku
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    některé obyčejné zvuky lidských těl mě dohánějí k nepříčetnosti.
    žvýkání, polykání, takové to chroupání i se zavřenou pusou (většinou se ve společnosti nenajím a musím jíst sám). naprosto nesnáším, když někdo mluví příliš nahlas nebo vůbec když má někdo pro mě zvláštní hlas. když někdo telefonuje ve vlaku, musím odejít.
    zase mi ale nevadí skřípot, vrzání a podobně. a miluju, když někdo šeptá, i když mám pocit, že je to slyšet na sto kilometrů daleko.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nikdy nebudu vedet vsechno.
    Ale je treba to aspon zkusit.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Vždycky si říkej, že nejsi národní archiv. Nikdo tě za skladování knih, co uz nebudes číst neplatí.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Při přestavbě bytu jsem vyřadila desítky, možná stovky knih a ačkoliv jsem tzv. člověk od knih a měla bych knihy milovat a mít je v úctě a schraňovat je, co to jde, není mi to vůbec líto a je mi úplně jedno, co se s těmi knihami stane.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Moje nový nejoblíbenější zvíře je hrabáč. Velkej komik se smyslem pro spánek a mláďata mají ňuňu faktor 10 z 10.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Občas si pustim One Direction nebo některý sólo projekty určitých členů tohohle bojbendu...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Nechutnají mi oranžový a žlutý bonbóny.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ZUULUU: Přiznávám se, že když čtu tady Zulu, cítím se jako dokonale socializovanej jedinec.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Baví mě Billie Eilish...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZUULUU: neboj nejsi v tom sama. Já mám miliardu známých a teď doufám že jsem si jednoho udělala. Ale uvidíme.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONROE: šup šup... a ať tě cestou k notáři nic nepřejede.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    zjevně neumím komunikovat slušnost a zdvořilost kombinovanou s přirozeně přátelskou a milou povahou tak, aby si to někteří jedinci nevykládali jako pokus o balení..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MONROE: Ono těch příběhů s tragickým koncem při banální operaci s narkózou není málo. Já se nebojím, ale možná bych měl... Ono obecně není od věci, přijmout, že umřít, nebo mít trvalý následky můžu kdykoliv a že některé záležitosti bych měl mít vyřešené obecně dopředu.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Mam panickou hruzu z anestezie a operaci. Pri banalnim zakroku jako bylo odstraneni zlucniku a slepyho streva jsem uz mela naplanovanej pohreb, dopisy na rozloucenou a nachystany obleceni do rakve.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TLAMPAC: Trumfnu tě. Až někdy v osmadvaceti jsem se dozvěděl, že borová voda není z borovic/jalovce (jako třeba borovička), ale z boru.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TLAMPAC: tak pokud by to byla třeba princezna :)
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Do 13 jsem si myslel, že je menstruace modrá. Ale že krávy nejsou fialový, jsem věděl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam