• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KRISKA: až přijde apokalypsa, budeš si prohlížet zevnitř žaludek nejbližšího zombíka.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KRISKA: pokud bude apokalypsa prvni co bude treba bude okamžité přežití. V nastalém zmatku si knihy opatřím. :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Já už byl svědkem likvidace několika bytů po nebozticich a knížky jsou problém. Jsou těžký a lidi jich maj plný knihovny a nejsou to zrovna stará vydání Dumase. Většinu z toho má jistý, že to nikdo číst nebude a v nejlepším případě to půjde do antikvariátu. Jo, i knížka bude jednou odpad a některý bestsellery z dob mého mládí už taky nikoho nepobavi.
    KRISKA: Jo, ja taky, ale zatim s blackoutem jeste nepocitam. Ale zase fotky na serveru neztratis pri stěhování.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    RAINBOF: ja mam paranoidni hruzu ze az prijde apokalypsa, prijdu o vsechny elektronicky knizky (a fotky) a nebudu mit co cist (prohlizet)...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja jsem literarni analfabet a prectu jednu knizku (beletrii) za 5 let... moje zaarchivovana knihovna (zavazano v krabicich pod posteli) cita spis stary ucebnice, ktery uz davno ztratily informacni hodnotu a jediny co jeste udrzuju "venku" v knihovne jsou charakterem spis encyklopedie.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MADIETTA: slušný. Jako já míval ke knihám podobnou slabost ale pak jsem zjistil ze knížky nečtu vícekrát tak jsem to poslal do světa a udržuji si knihovnu elektronicky
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GREAT_R: evidentně jsem ovšem tímto přiznáním lidi dost pohoršila. Kromě mínusů jsem dostala i dva vyčítavé vzkazy do pošty. :))
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Nenávidím žehlení košil. Hnus velebnosti!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Pokud se schválně nehlídám, tak málo piju... uvědomím si to většinou až když vidím, že moje večerní moč vypadá přesně jako ta ranní. Pak si vzpomenu, že jsem celý den pil jenom kafe...
    DMAG
    DMAG --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: LOL, mě to vadí vlastně u všech, kromě vlastního syna, jinak fakt u všech lidí. :D Samozřejmě u někoho víc nebo míň, ale obecně je to prostě hnus!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: Jdu s tebou!
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    DMAG: :D u sebe mi to neva. ale musim říct, že to je specifický chroupání jen u některejch lidí, který zní tak nějak "dutě". jako kdyby měli v dutině ústní jeskyni a rozlíhala se jim tam ozvěna křupání. nevim, jak to popsat.)
    DMAG
    DMAG --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Zapomněl jsem dodat, že občas takhle vytočím sám sebe svým vlastním chroupáním a žvýkaním, to je pak docela patová situace.
    DMAG
    DMAG --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: nejsi sám, já buď musím odejít, nebo tomu člověku občas vynadám, i když chápu, že ten zvuk chroupání (fůůůůůůj) je naprosto přirozenej. Když k tomu ještě někdo srká a třeba i nechtěně mlaskne, nabíhá mi na čele žíla.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Už se nemužu dočkat až se vychciju na ten zasranej sloup na Staromaku
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    některé obyčejné zvuky lidských těl mě dohánějí k nepříčetnosti.
    žvýkání, polykání, takové to chroupání i se zavřenou pusou (většinou se ve společnosti nenajím a musím jíst sám). naprosto nesnáším, když někdo mluví příliš nahlas nebo vůbec když má někdo pro mě zvláštní hlas. když někdo telefonuje ve vlaku, musím odejít.
    zase mi ale nevadí skřípot, vrzání a podobně. a miluju, když někdo šeptá, i když mám pocit, že je to slyšet na sto kilometrů daleko.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nikdy nebudu vedet vsechno.
    Ale je treba to aspon zkusit.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Vždycky si říkej, že nejsi národní archiv. Nikdo tě za skladování knih, co uz nebudes číst neplatí.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Při přestavbě bytu jsem vyřadila desítky, možná stovky knih a ačkoliv jsem tzv. člověk od knih a měla bych knihy milovat a mít je v úctě a schraňovat je, co to jde, není mi to vůbec líto a je mi úplně jedno, co se s těmi knihami stane.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Moje nový nejoblíbenější zvíře je hrabáč. Velkej komik se smyslem pro spánek a mláďata mají ňuňu faktor 10 z 10.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Občas si pustim One Direction nebo některý sólo projekty určitých členů tohohle bojbendu...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Nechutnají mi oranžový a žlutý bonbóny.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ZUULUU: Přiznávám se, že když čtu tady Zulu, cítím se jako dokonale socializovanej jedinec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam