• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FIFI
    FIFI --- ---
    Já to tedy dělám tak, že nejprve vyšlu zvěda, který zjistí, zda jsou kontejnery prázdné a podle toho se zařídím...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GREAT_R: Jako ještě se nad tím směju "Haló jsem váš soused. Hrabal jsem se v odpadkách a ty vaše... To je teda špatný" :-D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AMANT: Ano, naplňuje mne to taky mírným smutkem, takový je život.
    AMANT
    AMANT --- ---
    BLONDYNKA: skoda, ze u toho nebudu, takova prilezitost!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    AMANT: Musím tě zklamat, nehodám se polepšit. Ale třeba tě potěší, že až budu příště pokládat tříděný odpad vedle kontejneru, řeknu si "to by Amanta nasralo, dobře mu tak".
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: imho programove serou na vsecko, co neni primo v kontejneru.

    BLONDYNKA: v poradku, priznani je prvni krok k polepseni!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Já jsem z malýho města (původně) a před zvonama se válelo všechno možný, co neprošlo dírou a odvoz věděl, že prostě demižón z čirýho skla mají přihodit k čirýmu sklu a kartonovou krabici k papíru na recyklaci. Každý město to má jinak a já nemůžu vědět, jestli jsou kluci z odvozu neschopní, nebo jestli jim to jejich auto neumožňuje to tam přihodit, nebo jestli na to ronou serou, protože je lockdown.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Se tedy taky přiznám, že když je kontejner plný, tak to nenesu zpátky domů a směle to nechám ležet vedle. Vzhledem k tomu, že hradím poplatky za odpady, není můj problém, že kontejnerů není dostatek. Vidle sem.
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: ja se snazim mimo kontejnery nic nedavat a u tridaku co mozna nejvic minimalizovat objem. to to jinak muzu rovnou hazet z vokna a divit se, ze se to tam furt vali.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Nebo takhle... předpokládal jsem několik věcí.
    - Že moje odpadky nikoho nezajímají.
    - Že si lidi nevolají na věci, co najdou v odpadcích... Pokud to rovnou není platná občanka nebo něco takového
    - Že odvoz tuší, co se dělá s kartonovou krabicí u kontejneru na papír. (případně co se dělá s vyskleným oknem u kontejneru na sklo)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Svoji debilitu nepopírám, to je setrvalej stav, ale překvapenej jsem...
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: a ted se nam jako snazis vsugerovat, ze debil je ten, kdo odklidi cizi odpad nechanej vedle popelnice a ne ten, kdo ho tam da a jeste podepsanej?:))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Měl jsem zajímavý hovor... Nějaký soused mi brnknul, že odklidil papírovou krabici od lednice, kterou jsem dal k úplně plnému kontejneru na papír před třemi týdny.

    Dojmy:
    - Jestli budu někdy něco vyhazovat, nenechám na tom žádný papíry.
    - Náš odvoz odpadků na to fakt sere.
    - Na světě jsou lidi, co zajdou tak daleko, že se hrabou v odpadcích a hledají osobní údaje. Jsem šokován.
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    chtěl bych být taky tak cool as fuck jako Brad Pitt v Tenkrát v Hollywoodu.. nebo aspoň trochu :)
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: tak určitě :D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DMAG: To teda chlapi taky, žejo :-)
    DMAG
    DMAG --- ---
    BLONDYNKA: Přesně, protože některý ženský jsou všecky stejný.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Nemám ráda debilní krávy, které si myslí, že jsou tak strašně moc jiné a lepší než ostatní ženské.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Mám ráda takový ty dámský jízdy, ale možná to bude tim, že nemam za kamarádky debilní krávy, co dělaj mnoho nevtipných věcí...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Nesnáším takový ty dámský jízdy, a to jsem holka, ja se tam děsně nudím, ožralý debilní krávy co delaj mnoho nevtipnych věci. A nebo balej ty chudaky v baru, co asi tak můžeš najít v baru ? Já raději zajdu na pivo s klukama tam je prdel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam