• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    THEMAKARESH: předevšim si otrávil leda pyču
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    už je to pár let ale s tím přiznáním čekal, až umře Srstka, srab :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    nerad bych tady dával člověka nad psa ale buďme rádi, že jeho sousedovi třeba pořád nebrečelo dítě :/
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    THEMAKARESH: Pokud je pravda, že si otrávil psa, protože štěkal, tak upřímně doufám, že někdo otráví tebe za to, že si ultimátní zmrd... Pokud...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEMAKARESH: no tak to se priznam ze jsi curak a navic nejspis lzes.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Nechal jsem děti trochu výhledovět. Trochu víc. Pro jistotu. Táta vaří... Vzaly si nůžky. A teď jedinej, kdo má u nás sestřih na krátko, je květináč s pažitkou.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Mám na nyxu platonicke lásky kterým lajkuju všechny fotky..
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    TERA79: ja sbiram obaly od nealkoholickych napoju...a vzdy si delam vystavku v kuchyni...zena to moc nemusi tak vzdy jednou za cas ji udelam radost a vyhodim to...nicmene opravdu zajimavy kousky mam schovany v krabici:D

    to ze setris na obalech pro svoje eko lokal bio nebio domaci veci je jedine dobre...taky bys to mohla nakupovat v ikei kazdej roz znova:)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: vzhledem k tomu ze zvazujes, jestli problem mas, nebo ne, tak nadeji máš. Ja jsem nedavno "dekorační skleněné lahve" vyhodil. Přišlo mi, že uz to nestrikuje joy a ze dekorovat odpadkama je blbost.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    GREAT_R: Ano, ano, ano. Mám ještě naději?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TERA79: Máš strop, kdy přestaneš přidávat další? Dokázala bys kdykoliv jít a část vyhodit, abys mohle ve sklepě zaparkovat něco důležitějšího? Víš jistě, že se to ještě za tvého života všechno využije?
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Jsem úchylná na sbírání všelijakých hezkých skleniček a láhví. Schovávám si je ve sklepě a použiju je na sirupy, chutney, omáčky, bylinky nebo bylinné soli, které vyrábím z naší sklizně a pak rozdávám jako dárky. Jsem hoarder nebo ještě ne?! (A mám báječnou sousedku, která mi je taky schovává!)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    RAINBOF: Některým lidem prostě DMT do ruky nepatří...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dneska jsem si vzpomel na archandela kacenku...
    Druhý příchod Krista, je Kačenka.
    https://www.youtube.com/watch?v=F_69AeOKWf4
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Ty nejlepší věci v životě jsou zadarmo.... Protože jsem je ukrad.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TERA79: Nejradsi mam, kdyz hnete testo...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Znáte pana Cuketku? Fůru shlédnutí má navíc. Vůbec nedávám pozor na recepty, jen se soustředím na ruce. Bože!
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Občas piju sojovku jen tak, z flašky, bez ničeho
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznávám se, že ač jsem vcelku exhibicionistické povahy, nesnáším videohovory (až na jednu světlou výjimku). První Skype pohovor mne uvedl do takových úzkostí, že jsem se z toho sbírala asi tři hodiny a když mi někdo volá a není to smrtelně důležité, tak to raději neberu :D
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    WHATEVER: A je to ok. Společenský tlak, že každý musí mít děti, se u nás objevil za Husáka. Přirozený přírůstek obyvatelstva se neděje tak, že mají všichni děti, ale že podstatná část rodin jich má opravdu hodně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam