• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nesnáším, ukrutně nesnáším, nemůžu ani cítit herce Jiřího Langmajera.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    Dneska sem se po dlouhy dobe fakt nastval...bylo to v porodnici na predporodni prohlidce s moji zenou...jeden graf jim vyjde blbe a hned prej vyvolavani porodu neli cisar hospitalizace bla bla bla...

    o hodinu pozdeji u jeineho lekare vsechny testy v norme...hmm
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Stává se ze mě frigidní asociál...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    RAINBOF: vsechno mame...
    oni nakonec vsichni maj stejnej modus operandi - nizky sebevedomi, coz logicky zpusobuje inklinaci k nejblizsimu taboru se silnym nazorovym zazemim... a nizky sebevedomi neni samozrejme domena jen populace s nizkym vzdelanim, intelektualu se sebevedomim u bodu mrazu je taky plno.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    INDIAN: a co nacky ? nacky mate ? My jo mame komouse, nacky, zeleny a havloidy :). Do hospody jsem si netrouf.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MISHACZEQ: ja sem zas nejspis perverzni filantrop, kolaborant a provokater hrajic na vsecky strany v jedny osobe.. nak tak sem se naucil postupem casu naslouchat krajnim az exotickym nazorum ruznych lidi, ponevadz se jednak pohybuju mezi sirokym spektrem lidi, druhak i v moji familii se taky schazej ruzny nazorovy skupiny od militantnich dobroseru po kremloidni volice SPD. A nejradsi mam debaty o tom u piva :)
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    Kdyz je v nejakym auditku 100+ prispevku, ctu jen ty s nejvetsim poctem lajku.
    DMAG
    DMAG --- ---
    VENDULKA: Mě jo, to už je podle mě výstižnější Böhmen und Mähren, to přiznávám. Takže osobně se držím Český republiky.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: Čekal jsem, kdy se konečně ozveš. Svět je v pořádku.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Vzdycky si rikam, ze nebudu cist komentare u DVTV a novinek apod. A pak se tam stejne podivam a jsem nasrana, kolik je tu dementnich lidi, ktery absolutne nemaj zadnej rozhled, rozlisovaci schopnosti a nejsou ochotny premyslet nad argumentama a novyma skutecnostma. A ted me zrovna nasralo jak se pousti do lidi, kteri chteji v lete nekam cestovat. Sama zustavam v lete v CR, ale prijde mi ubohy nadavat lidem, kteri nekam vyrazit chteji.

    (Je to jen priznani, neplanuju rozvijet OT)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Musim říct ze česky burzo flagelantstvi už dle myho překračuje hranici trapnosti, časem by z toho mohl být imho seriál.

    A točil by ho Němec, jakoze hahaha :)

    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    musím se přiznat, že mě vůbec neirituje slovo "Czechia", navíc jsem si navykla ho používat
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PRASECI_SOIREE: přiznávám, že mě nenapadlo, že tomu nebude rozumět :D
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    přiznám se, že fakt nechápu lidi, kteří vytrvale ignorují fakta a poté jsou překvapení, protože "oni mysleli".. někdy by možná bylo lepší míň myslet a víc si zjistit..a v oblasti práva tuplem
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SALVATOR: ... a rostou po tom kozy
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Zní to jako UL, ale tátův kolega si prej na rekonvalescenci po operaci hemoroidů naordinoval basu černý 19°. Je to výživné, netvoří tuhý odpad, takže člověk může v klidu srůstat a navíc je furt veselej.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    ZUULUU: tyjo, ani nevím :-) Jsou filmy, kde ho snesu, ale z čeho se mi vážně navaluje, jsou třeba ty jeho silvestrovské estrády a tisíckrát omilane historky doprovázené huronskym smíchem :-) Prostě to není můj šálek kávy.
    DMAG
    DMAG --- ---
    SALAMAN: Tak Belgie se v podstatě kouše, takže to je poctivá snídaně.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    A ještě se přiznávám, že dnes snídám toto:

    DMAG
    DMAG --- ---
    SALAMAN: true story. Například zatuchlý pivo z Chýně jsem posledně vylil do dřezu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam