• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DMAG: no tenhle rok mi vic vadi mokro, nez by mi vadilo sucho, ted se treba potrebuju prestehovat a na to je dest taky nahovno, okolo baraku je jenom bahno a finalni dlazbu jeste udelat nemuzu. tak mi pak povidej, ze sucho je horsi. pro me proste zkratka tedka ne.
    DMAG
    DMAG --- ---
    ANDY_WARHOL: No ono když je zase moc such, tak je zase moc prachu no. Si nevybereš ;)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    DAPHNEE: Neprudíš, od toho přátele přeci máme.
    Bude určitě, docela určitě líp. Myslím na Tebe :*
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Potřebovala bych sympatické rameno abych na něm mohla chvíli odpočívat. A protože si o něj neumím říct, štvu se na hranici vlastních sil a možností a ještě zvládám prudit lidi, na kterých mi sakra záleží. Občas bych si nafackovala.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DMAG: ono az budes stavet barak, tak ti zadny obleceni nepomuze, od blata je pak uplne vsechno.
    DMAG
    DMAG --- ---
    ANDY_WARHOL: Neexistuje špatné počasí, ale špatné oblečení ano.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Nejlepší vlašáky jsou teď, jdou svlíknout a chutnají luxusně, můžu se jich užrat. (A mám božskýho muže, co mi je nahatý servíruje až pod nos!)
    FAT
    FAT --- ---
    Kalhoty do zvonu jsem nosil taky, ale bylo to někdy na pomezí 1966-1970...
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    MOODYCAT: ámen!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Tenhle rok sem si uvědomil, jak zatraceně nesnáším déšť. Suchý roky byly lepší. Dalo se dělat spoustu věcí venku a teď mi z 3 denního víkendu déšť ukradl dva dny, kdy nemůžu dělat nic. A není to poprvé tento rok. Chci zpátky sucho.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    HOMOLOVKA: No, jelikoz v pondeli (dneska) je svatek, tak se nastesti hubne az od pristiho pondeli!
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Absolutně nerozumím týhle postmoderní módě, kdy muži nosí overaly, špičaté boty a kabelky. Vrací se adidas sety, kalhoty do zvonu, zvoncové pletené klobouky a je to namixované s obrovskými teniskami.. nechápu, proč chce někdo oživovat 90.léta. Vyrůstal jsem v nich a mám pocit, že nikdo soudný nemůže chtít návrat doby, kdy bylo ok dítěti oholit hlavu a nechat mu jen ofinu a deku vzadu :)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Celej den jsem nehla zadkem, zato jsem sežrala zmrzlinu, balíček chipsů a vypila láhev vína... Well, stejně se hubne až od pondělí.)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: ja si zas dlouho myslel ze surikata je zas nakej anglicismus (ackoli to tak vubec samozrejme nezni), ze je to zas jenom dalsi "cool" vyraz pro naky zvire, ktery se jinak rekne uplne normalne.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dlouho jsem si myslel, že cibetka je ptáček.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GREAT_R: Má to samé výhody. Nemá chuť na sladké, není vybíravý, neremcá, že mu nechutná, neočuchává pořád nic, neoblívá se voňavkama...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Cosi sem posral tak, ze uz 14 zasnu nad monstrozitou vysledku.

    Nektery prusery vas dovedou okamzite trvale zmenit.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Včera jsem byla uvnitř. Je to tam malý, jsou tam obří pavouci a strašidelná tma. Úplně všude. Strach je nejhnusnější, nejzákeřnější a nejvetší protivník. Pokořila jsem monstrum!

    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Můj kluk přišel s covidem o chuť a čich. Beru to jako znamení, že karma je na mé straně... To má za to že si furt vymýšlel co a proč mu ode mě nechutná a že to jeho matka prostě dělala líp. Za pár dní se mu to má zas vrátit :-)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Mela jsem vic poslouchat rodice.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam