• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Od těch Ilčiných statusů jsem si zas musel poslechnout Ámstrdam, Tornero, La isla bonita... A je to furt stejně pěkný. Leč texty jako "já někdy sama nevím, čemu vlastně věřím" teď mají nový rozměr.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: spíš kvadratura venuše s neptunem, ale chápu cos chtěl říct
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: Asi byl zrovna Mars v kvadrátu na Saturn nebo tak něco.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: k tomu si představ, že si tu brežněvku ještě lencadlo nechala vytetovat na prdel
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    SALVATOR: Jako Léna Brauner.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SALVATOR: Já ji mám ráda moc. Neměla myslím lehký život a vyrovnávala se s tím právě tak, že malovala sama sebe.

    Myslím, že třeba van Gogh nebo Dalí mohli být mnohem větší egocentrici než ona, anebo spousta dalších umělců, ale holt to byli muži a u těch se na egocentrismus pohlíží docela jinak než u žen :)))
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    ja klobasu na grillu :o)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Právě jsem si udělal půlnoční dvojitej smash burger.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Ráda bydlenkuju. Dneska jsem udělala závěsy na kytky, nejsou vůbec hezký, ale stejně mi to nějak dělalo dobře.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nemám rád Fridu Kahlo. Přijde mi, jako by množství jejích autoportrétů ukazovalo na nezdravou míru egocentrismu.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Že jsem si představoval, jak bych vypadal v růžovým obleku. Mačo.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nejkrásnější dárek pro mne je, když mi někdo rád a dobrovolně věnuje svůj čas a přinese něco malého :) lízátko a častý kontakt mi udělá větší radost než drahé věci, které jsou jako náplast za to, že na mne dotyčný čas nemá.
    AMANT
    AMANT --- ---
    Zaměstávám pána se žlutým sakem
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Oncas kdyz se citim na hovno si zmerim teplotu jestli nemam covid. Kdyz zjistim ze mam 36,5 hned se mi ulevi ... :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Nasazuju si strasne prisny rozpocty na mesicni vydaje a temer nikdy je nedodrzim, takze jsem pak na sebe nasrana a stresuje me to, i kdyz od zacatku vim, ze to nemam sanci dodrzet..
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ja pocitam doslova kazdou korunu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SALAMAN: to je slovakismus ne, "ja som něni":))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Penize v hotovosti vubec nepocitam jako penize, co "mam". Ty, co mam jsou jen ty na uctu, jakmile dostanu nekde hotovost, tak to nepocitam do svejch penez a kdyz je nasledne utratim, tak to beru jakoze jsem nakoupila zadarmo, protoze to neslo z penez co mam.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALAMAN: A já neumím česky. Mělo tam být "nerozumím".
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Ze všech anglicky mluvících lidí světa není rozumím jen lidem z UK. Proč nemluvěj normálně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam