• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    bytostne nesnasim politicky komentare u televize kdyz jedou zpravy ... na tohle je expert muj padre, u kteryho sem travil pracovne skoro cely leto a pokazdy sem preventivne vodtah do detskyho pokoje kde sem mel provizorni kancl... bez kazdodennich komentaru typu curak jeden, maj co chteli, tebe meli uz davno vodkraglovat, dobre jim tak, atp. se opravdu obejdu
    stejne tak naslouchani debat kolegu, kdy s tonem rebela komentuje nakou situaci a ve vysledku vlastne haji vetsinovej, verejne prospesnej nazor, povazuju za zbytecne ztraceny minuty zivota
    to samy sou debaty o covidu, kdy se za poslednich par mesicu na svete vyrojily miliony novejch expertu na epidemie, vseobecne virus typu "samozvanej odbornik rychlokvaska" je pravdepodobne nakazlivejsi nez celej covid...
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    GREAT_R: Aha, děkuju :D (jsem koukám pomalá v přepisování příspěvků :D)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    GREAT_R: četla jsem ovuluju... ale... co to je? Představa sovení u stolu ve mě vzbuzuje tohle

    https://i.pinimg.com/originals/f0/03/02/f003025c6d65496708facfe3b611073e.gif
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ILIEN: u jídla často owluju na židli.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ILIEN: Taky neumim sedět "normálně" dýl než pár minut. A nejhorši je jít třeba do restaurace, kde si nohu pod sebe dát nemůžu. Končí to tak, že se furt vrtim, jsem nervózní a vůbec je to strašný :D
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Neumím sedět na židli jako normální člověk. Nedokážu sedět v 90° úhlech. SEdím tak, že potřebuju mít minimálně jednu nohu pokrčenou a složenou pod sebou nebo před sebe.
    I ve škole i doma jsem za to furt dostávala pojeb, že má sedět slušně, ale já to prostě nevydržím.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Občas mě přepadá pocit, že sem měl v životě víc štěstí, než rozumu a že všechno co teď v životě mám sem si nezasloužil, jako spíš že se mi to všechno prostě tak nějak přihodilo. A že si to tak úplně nezasloužim.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Za volantem auta jsem sedela jednou.
    Asi necely dve minuty.
    A naposled. :)
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    někdy vůbec nevím, co dělám.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    četla jsem poprvý Stopařova průvodce pár měsíců zpátky, hrozně mě to nebavilo a nechápu ten kult kolem toho
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    pravidelně zapomínám, jestli je gekon ještěrka (pořád mám nějak v hlavě zafixovaný, že to je opice), takže si vždycky tak jednou za půl roku musim vygooglit gekona, abych zjistila, že ano vážně, je to ještěrka
    AZERETT
    AZERETT --- ---
    Nepoužívám hrneček k čajové konvičce, ale piji čaj přímo z konvičky z toho zobáčku.
    (Prostě se přicucnu k zobáčku a liji si čaj přímo do pusy :D)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Od těch Ilčiných statusů jsem si zas musel poslechnout Ámstrdam, Tornero, La isla bonita... A je to furt stejně pěkný. Leč texty jako "já někdy sama nevím, čemu vlastně věřím" teď mají nový rozměr.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: spíš kvadratura venuše s neptunem, ale chápu cos chtěl říct
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: Asi byl zrovna Mars v kvadrátu na Saturn nebo tak něco.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: k tomu si představ, že si tu brežněvku ještě lencadlo nechala vytetovat na prdel
    CANEBRA
    CANEBRA --- ---
    SALVATOR: Jako Léna Brauner.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SALVATOR: Já ji mám ráda moc. Neměla myslím lehký život a vyrovnávala se s tím právě tak, že malovala sama sebe.

    Myslím, že třeba van Gogh nebo Dalí mohli být mnohem větší egocentrici než ona, anebo spousta dalších umělců, ale holt to byli muži a u těch se na egocentrismus pohlíží docela jinak než u žen :)))
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    ja klobasu na grillu :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam