• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LEJIMADA: Pokud už nezabírá ibalgin, tak zkus hřebíček.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    šíleně mě bolí zub a nevím co si už vzít na bolest
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    pořád si dělám s něčím starosti
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    nemám rád dřevěný vařečky, když potkám nějakou obzvlášť olezlou a hnusnou, tak ji někdy ukradnu a vyhodím, nebo aspoň se jí snažím "omylem" zlomit nebo nějak znehodnotit
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Vsechny moje prezdivky byly muzskyho rodu. Doktor, Čečenec, Kačkystánec a Čumák... Pokud nepocitam Kačkářství
    MONROE
    MONROE --- ---
    Jsem fakt hrozne nesikovna. :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HOUBA: já si samozřejmě dělám legraci, nic jinyho už nám totiž nezbývá, protože ten dement zakázal úplně vsechno
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    ANDY_WARHOL: Ale kdepak, z toho štastný nejsem, já jsem v jádru extrovert a lidi mám rád. A jsem rád i za nově poznané fajn lidi, když už se odhodlám nebo jsem donucen je poznat :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HOUBA: tak to ti teď nehrozí, musíš být šťastný :-)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Je mi zatěžko vyhazovat věci s lidskou nebo zvířecí podobou. I když je to třeba jen kus rozbitýho plastu...
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    Jsem nervózní ze sektání s novými lidmi nebo kolektivy. Často se kvůli tomu tomu radši vyhýbám. A celkově jsem děsnej trémista.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    bytostne nesnasim politicky komentare u televize kdyz jedou zpravy ... na tohle je expert muj padre, u kteryho sem travil pracovne skoro cely leto a pokazdy sem preventivne vodtah do detskyho pokoje kde sem mel provizorni kancl... bez kazdodennich komentaru typu curak jeden, maj co chteli, tebe meli uz davno vodkraglovat, dobre jim tak, atp. se opravdu obejdu
    stejne tak naslouchani debat kolegu, kdy s tonem rebela komentuje nakou situaci a ve vysledku vlastne haji vetsinovej, verejne prospesnej nazor, povazuju za zbytecne ztraceny minuty zivota
    to samy sou debaty o covidu, kdy se za poslednich par mesicu na svete vyrojily miliony novejch expertu na epidemie, vseobecne virus typu "samozvanej odbornik rychlokvaska" je pravdepodobne nakazlivejsi nez celej covid...
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    GREAT_R: Aha, děkuju :D (jsem koukám pomalá v přepisování příspěvků :D)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    GREAT_R: četla jsem ovuluju... ale... co to je? Představa sovení u stolu ve mě vzbuzuje tohle

    https://i.pinimg.com/originals/f0/03/02/f003025c6d65496708facfe3b611073e.gif
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ILIEN: u jídla často owluju na židli.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ILIEN: Taky neumim sedět "normálně" dýl než pár minut. A nejhorši je jít třeba do restaurace, kde si nohu pod sebe dát nemůžu. Končí to tak, že se furt vrtim, jsem nervózní a vůbec je to strašný :D
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Neumím sedět na židli jako normální člověk. Nedokážu sedět v 90° úhlech. SEdím tak, že potřebuju mít minimálně jednu nohu pokrčenou a složenou pod sebou nebo před sebe.
    I ve škole i doma jsem za to furt dostávala pojeb, že má sedět slušně, ale já to prostě nevydržím.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Občas mě přepadá pocit, že sem měl v životě víc štěstí, než rozumu a že všechno co teď v životě mám sem si nezasloužil, jako spíš že se mi to všechno prostě tak nějak přihodilo. A že si to tak úplně nezasloužim.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Za volantem auta jsem sedela jednou.
    Asi necely dve minuty.
    A naposled. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam