• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dneska se mi zdálo o kolegovi z práce. Ve snu byl mladší a měl v nose dirku po tunelu. Prostrkával si jí tkaničku od hoodie. Fujky.
    ELLA
    ELLA --- ---
    SALAMAN: mě se z toho v detství- z tech myslenek- pred usnutím dělalo fyzicky spatne.
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nesnáším syna svý švagrový. Je to malej, rozmazlenej, ufňukane, vychcanej a nevychovanej zmrdeček.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Ja zas nesnasim argument "sem na to starej" z hub mejch vrstevniku, ba i mladsich
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MONROE: V pořádku. On to totiž neni obvykle argument, ale důkaz že dotyčnýmu argumenty došly.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim argument "Ty jsj jeste mlada, to das.".
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Často myslím na to, jak moc mě fascinuje a zároveň neskutečně děsí velikost vesmíru a bezvýznamnost naší existence. Užírá mě, že se nikdy nedozvím, o co tady jde, protože otázka "proč?" je z hlediska poznání absolutně nesmyslná. Čím jsem starší a čím víc mám informací, tím je to horší. Pro někoho to třeba může znít legračně, ale já kvůli tomu často nemůžu spát.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nikam radši moc nechodím, ale když už musím někam mezi lidi, vždycky se vracím s příznaky covidu. #neurotička
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Nikdy jsem nevidela Harry Pottera, Pana Prstenu a Hobita, ani Avatar. Vzdycky jsem to na chvili nechala a pak jsem to stejne prepla, vubec nic me na tom nebavilo
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nechápu úspěch Jamese Bonda, Mission Impossible, a jiných podobných kokotin. A Star Wars to samý.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    MOODYCAT: my máme starou neužívanou jímku...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LEJIMADA: Doporucuju lopaty Fiskars.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    SALAMAN: děkuji
    MOODYCAT: děkuji
    GREAT_R: děkuji
    Aplikovala jsem vysockovaný Nimesil a a super... posléze jsem poobědvala půl kýble burákového másla a držím se... Musím přežít do pondělí. Přitom nesmím inhumovat ostatní členy domácnosti, kteří stále něco potřebují i když trpím. Nevím zda to zvládnu.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LEJIMADA: někdy pomáhá precistit senzodinem, pokud je to od povrchu a ne od neceho u dásně.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LEJIMADA: Nimesil. Nic jineho mi nepomaha.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LEJIMADA: Pokud už nezabírá ibalgin, tak zkus hřebíček.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    šíleně mě bolí zub a nevím co si už vzít na bolest
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    pořád si dělám s něčím starosti
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    nemám rád dřevěný vařečky, když potkám nějakou obzvlášť olezlou a hnusnou, tak ji někdy ukradnu a vyhodím, nebo aspoň se jí snažím "omylem" zlomit nebo nějak znehodnotit
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    Vsechny moje prezdivky byly muzskyho rodu. Doktor, Čečenec, Kačkystánec a Čumák... Pokud nepocitam Kačkářství
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam