• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MADIETTA: eh, ty jsi elegantni zena s dobrym vkusem. Ona je...proste ona. Nesaha ti po kotniky ani charakterem, ani zjevem.
    LOGO
    LOGO --- ---
    MADIETTA: taky bych neřekl, že jseš jí podobná. Lehce typově, lehce účesem, máte obě tmavý vlasy, ale že bys jí byla STRAŠLIVĚ podobná, to fakt ne :b
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MADIETTA: Vubec, prosimte :).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LOGO: Už mnoho lidí mi řeklo, že jsem jí strašlivě podobná. Ta představa mě ničí. Jsem tedy ráda, že se evidentně aspoň někomu líbí.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GREAT_R: Já na jaře musel prodat většinu akcií a sere mě to ještě teď.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Svoje kryptoměny jsem prodal v srpnu, potřeboval jsem peníze. Škoda. Teď bych z nich měl tak 1.5 toho, co tehdy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Netweetuju a nepostuju na instagram. Mám z toho pocit, že sociálně nežiji. Ale zase mám dobrej pocit že tím netravím čas.
    LOGO
    LOGO --- ---
    Líbí se mně Schillerová jako milfka. I když má v hlavě nasráno. Asi bych se měl zabít.. :b
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Někdy když jsem unavená, spojuju nechtěně slova. Takže křížek a hvězdička by mi vytvořily pěknou křivdičku :)
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Je mi přes třicet a mám problém u telefonních hlasových automatů rozpoznat křížek a hvězdičku

    Kdyby řekli “stisknete hešteg” nebo “stiskněte to tlačítko, co není hešteg”, jsem úplně v pohodě
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    To, jak ted vypada Celine Dion, me dost desi.
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Chutná mi jeden chleba z Penamu a nemůžu za něj najít náhradu :-/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Vždycky jsem myslel, že je táta chudej/skromnej, že moc nevydělává a tak, ale nakonec se ukázalo, že prostě celá léta intenzivně křečkoval. Ne, že bych mu to záviděl, ale udělal by mi radost, kdyby se nechal přemluvit a koupil si aspoň pořádnou matraci do té své staré postele.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    IRINASH: Kanetic a Lubáti, bez debat.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    LEJIMADA: Ted je otazka co je horsi, jestli Kabati nebo Lunetic. :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Kradu mámě takový ty alkoubrousky na displeje a brejle, protože si je už několik týdnů nejsem schopná koupit.
    Prostě si v tý drogérii nikdy nevzpomenu, no... :(
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    LEJIMADA: a ja jeste v sestnacti na Elanech - dobrovolne, za tezce vydreny prachy: p
    "...ale ja som len úplne normálny cvok a jediné v čom sa vyznám je rock..."
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    IRINASH: já byla v patnácti na Kabátech. Alespoň, že zadarmo, protože kámoška vyhrála lístky.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    SALAMAN: Ta aspon umi zpivat. :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    IRINASH: Já byl s kamarádem na koncertě Ewy Farný. Bylo nám asi dvacet.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Přežil jsem to, pohoda.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    SALAMAN: Horsi by byla prekvapena bachyne s mladaty. Divoka prasata jsou chytra, kdyz slysi cloveka, radeji se mu vyhnou. Zalehnou a pockaji az odejdes. Resenim je si piskat nebo zpivat, coz by s tou flaskou mohlo jit dohromady.

    A moje priznani: kdyz mi bylo deset, byla jsem na koncerte luneticu.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: No po flašce rumu bych asi začal nabízet panáka i dalším prasatům v lese, to je fakt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam