• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TOOMIX: Je to jedna z knížek, kterou si občas znova přečtu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Včera jsem poprvé viděl Deník Bridget Jonesové
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Myslím si, že mi aliexpress čte myšlenky. Vždycky na něco myslím, zapnu alík a je to tam. Na první stránce. Dneska to bylo počítadlo klikátko.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Vcera jsem vykourila jointa ve sprse, horky sprse.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ORIKA: oh, ty jsi milá :)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MADIETTA: eh, ty jsi elegantni zena s dobrym vkusem. Ona je...proste ona. Nesaha ti po kotniky ani charakterem, ani zjevem.
    LOGO
    LOGO --- ---
    MADIETTA: taky bych neřekl, že jseš jí podobná. Lehce typově, lehce účesem, máte obě tmavý vlasy, ale že bys jí byla STRAŠLIVĚ podobná, to fakt ne :b
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MADIETTA: Vubec, prosimte :).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LOGO: Už mnoho lidí mi řeklo, že jsem jí strašlivě podobná. Ta představa mě ničí. Jsem tedy ráda, že se evidentně aspoň někomu líbí.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GREAT_R: Já na jaře musel prodat většinu akcií a sere mě to ještě teď.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Svoje kryptoměny jsem prodal v srpnu, potřeboval jsem peníze. Škoda. Teď bych z nich měl tak 1.5 toho, co tehdy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Netweetuju a nepostuju na instagram. Mám z toho pocit, že sociálně nežiji. Ale zase mám dobrej pocit že tím netravím čas.
    LOGO
    LOGO --- ---
    Líbí se mně Schillerová jako milfka. I když má v hlavě nasráno. Asi bych se měl zabít.. :b
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Někdy když jsem unavená, spojuju nechtěně slova. Takže křížek a hvězdička by mi vytvořily pěknou křivdičku :)
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Je mi přes třicet a mám problém u telefonních hlasových automatů rozpoznat křížek a hvězdičku

    Kdyby řekli “stisknete hešteg” nebo “stiskněte to tlačítko, co není hešteg”, jsem úplně v pohodě
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    To, jak ted vypada Celine Dion, me dost desi.
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Chutná mi jeden chleba z Penamu a nemůžu za něj najít náhradu :-/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Vždycky jsem myslel, že je táta chudej/skromnej, že moc nevydělává a tak, ale nakonec se ukázalo, že prostě celá léta intenzivně křečkoval. Ne, že bych mu to záviděl, ale udělal by mi radost, kdyby se nechal přemluvit a koupil si aspoň pořádnou matraci do té své staré postele.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    IRINASH: Kanetic a Lubáti, bez debat.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    LEJIMADA: Ted je otazka co je horsi, jestli Kabati nebo Lunetic. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam